• Lista projektów zakwalifikowanych do etapu głosowania - pobierz

Głosowanie klas na projekty odbędzie się od 27.01.2020 do 07.02.2020 r.

W ostatni dzień zajęć przed świąteczno-noworoczną przerwą uczestniczyliśmy w finale przygotowań klas do występu w szkolnym konkursie wspólnego śpiewania kolęd. Dziękujemy wszystkim uczestnikom którzy odważyli się publicznie wystąpić i wprowadzić nas w radosny  świąteczny nastrój:

Czytaj więcej...

Od początku grudnia w pracowniach gastronomicznych naszej Szkoły były sporządzane potrawy świąteczne. Uczniowie przygotowali i obsługiwali także stanowisko PCKZiU podczas Jarmarku Świątecznego na Rynku w Pucku, a potem opiekowali się stanowiskiem szkolnym.

Czytaj więcej...

OD DNIA 07.01.2020 ROKU NASTĄPI ZMIANA PLANU LEKCJI.

PLAN BĘDZIE DOSTĘPNY NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY OD DNIA 06.01.2020 ROKU.

Uczniowie PCKZIU w Pucku odwiedzili Puckie Hospicjum i obdarowali podopiecznych Hospicjum własnoręcznie wykonanymi bombkami. Złożyli również życzenia Świąteczne w imieniu całej społeczności Szkoły.

W środę 17 grudnia 2019r. byliśmy gospodarzami Konferencji zorganizowanej przez władze Powiatu Puckiego w celu przedstawienia zakresu zrealizowanych bądź będących jeszce w realizacji inwestycji w edukację i wychowanie na terenie powiatu puckiego.

Czytaj więcej...

W tym roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza odbył się w naszej szkole pierwszy raz. 5 grudnia wszystkie dobre Anioły obchodziły swoje święto. Z tej okazji Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję na dużą skalę, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, Dyrekcja i zaproszeni goście: pani Danuta Konkel z Hospicjum Ojca Pio w Pucku, pani Ewelina Kuźba z PCPR-u, pani Anna Szczepaniak z pieskiem Maksem oraz reprezentująca Starostwo Powiatowe w Pucku, pani Iwona Domachowska. Wszystkim pragniemy serdecznie podziękować za przybycie, za obecność i słowa wsparcia dla naszych działań.

Czytaj więcej...

W piątek 13 grudnia uczennice PCKZiU pięknie reprezentowały Szkołę i Powiat Pucki w regionalnym konkursie, który odbył się w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

W konkursie wzięło udział około 130 Mistrzów czytania po kaszubsku.

Czytaj więcej...

16 grudnia 2019 roku Kinga Koy ponownie została nagrodzona za najlepsze wyniki w nauce. Tym razem w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Kinga otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu '„Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Wielkie gratulacje dla Kingi!

W dniu 10.12.2019 w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi odbył się III Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Hipolit Chef”. W zmaganiach wzięło udział 12 uczniów z 6 szkół z województwa pomorskiego m.in. z Rumii, Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Pucka i Kłanina. Przedstawicielami PCKZiU w Pucku były uczennice klasy 3b kształcące się w zawodzie kucharz: Natalia Marzejon i Alicja Kijko.

Czytaj więcej...

W Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Pucku, reprezentacja dziewcząt z PCKZiU zdobyła II miejsce, a nasi chłopcy stanęli na najwyższym stopniu podium. BRAWO WY!

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 2 TŻiUG oraz 2b Jakub Gusta oraz Fabian Żaczek brali udział w szesnastej edycji Międzyszkolnego Konkursu Gastronomicznego w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie.

Tematem przewodnim był Świąteczny stół ze śledziem i deserem.

W wydarzeniu wzięło udział 6 szkół, z każdej z nich dwóch uczniów przygotowywało jedną z konkursowych potraw.

Czytaj więcej...


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo