Witamy w szkole!!! 10 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Słuchacze zebrali się w sali konferencyjnej naszej szkoły, gdzie przywitał wszystkich wicedyrektor Grzegorz Pałucki. Zapoznał słuchaczy z opiekunami klas, organizacją Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku oraz obowiązującymi zasadami funkcjonowania Szkoły dla Dorosłych. Od września 2022 w szkołach dla dorosłych rozpoczęło kształcenie 242 nowych słuchaczy. Cała społeczność szkolna liczy 438 słuchaczy, którzy kształcą się w Liceum Ogólnokształcącym, Szkole Policealnej oraz Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń i realizacji planów życiowych. Maturzystom i przystępującym do egzaminów zawodowych „ połamania pióra” oraz pozytywnych wyników. Powodzenia!!! Trzymamy za Was kciuki !!!

Czytaj więcej...

NABOR 2022

W piątek 24.06.2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły słuchaczom Szkoły Policealnej w zawodzie technik administracji. Po dwóch burzliwych latach zdobywania wiedzy (zdalnie, stacjonarnie), wycieczkach, wykładach, zwieńczonych egzaminem zawodowym, 17 słuchaczy ukończyło szkołę.

Czytaj więcej...

zr

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
DLA KLASY II TECHNIK ADMINISTRACJI
ODBEDZIE SIĘ 24.06.2022
O GODZINIE 16;00 budynek „C”

                                                             Zapraszamy

W dniu 13 maja 2022 r. słuchacze klas I i II szkoły policealnej w kierunku technik administracji odbyli lekcję wyjazdową.

Tematem lekcji było zapoznanie się z działaniem spółek komunalnych oraz samorządu gminnego.

Pierwszym punktem lekcji była wizyta w spółce komunalnej w Łężycach zajmującej się przyjmowaniem, sortowania, odzyskiem oraz składaowaniem odpadów konunalnych. Została ona założona przez 7 gmin wraz z Komunalnym Związkiem Gmin „Dolina Redy i Chylonki”. Obszar obsługiwany przez Eko Dolinę to miasta i gminy: Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, gmina Wejherowo, Kosakowo, Szemud i Luzino.

Czytaj więcej...

wycieczka

UWAGA

zyczenia

images21 listopada br. słuchacze oraz kadra szkół dla dorosłych przeżyli ucztę kulturalną. Sztuka "Ghost" w Teatrze Muzycznym w Gdyni dostarczyła wielu wrażeń. Były łzy wzruszenia, ale i te ze śmiechu.
Dzieło dotyka motywu miłości silniejszej od śmierci oraz tęsknoty za ukochaną osobą. Wykonanie muzyczne aktorów oraz orkiestry zapierało dech w piersiach. Najwyższy poziom spektaklu zapewniły również ciekawe efekty specjalne.
Owacje na stojąco potwierdziły zachwyt widzów.

image001

 

Nasi słuchacze KKZ Rolnik 8 października 2021 uczestniczyli w pokazie zorganizowanym przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu w ramach operacji

Pomorskie partnerstwa do spraw wody”, dotyczącego efektywnego gospodarowania zasobami wody w rolnictwie i na terenach wiejskich.

Zobaczyliśmy maszyny rolnicze przedstawiające wystandaryzowane zabiegi uprawowe, sprzyjające ochronie wody w glebie i poprawie jej właściwości sorpcyjnych.

Czytaj więcej...

KKZ Ronik 1

Nowy Rok Szkolny 2021/2022 w Szkołach dla Dorosłych

W dniu 18.09.2021 odbyło się uroczyste spotkanie inaugurujące rok szkolny 2021/2022. Nowa aula budynku B gościła słuchaczy rozpoczynających naukę w Szkołach dla Dorosłych PCKZiU w Pucku. Wicedyrektor Grzegorz Pałucki przywitał 200 nowych słuchaczy w murach naszej Szkoły.

Najpopularniejsze kierunki kształcenia to Szkoła Policealna w zawodzie technik administracji, Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe przygotowujące w zawodach: rolnik i krawiec, a także Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, w którym 130 słuchaczy uzupełnia wykształcenie i przygotowuje się do matury. Zapraszamy na nasze nowe kierunki technik spawalnictwa (KURSY SPAWANIA) oraz informatyk (kwalifikacja INF.02).

Czytaj więcej...

SZKOŁY DLA DOROSŁYCH
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Policealna

rozpoczęcie roku szkolnego
18.09.2021 o godz. 8.00

(w tym dniu zajęcia według planu)

books


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo