11 stycznia odbyła się druga edycja „Hotelowych Zawodów” w Primaverze Jastrzębia Góra i Hotelu*** Astor Jastrzębia Góra, pod hasłem: „Zostań gwiazdą hotelarstwa”. Nasza szkoła jest jednym ze współorganizatorów wymienionego wydarzenia.

„Hotelowe Zawody” to event, podczas którego młodzież szkół podstawowych może zapoznać się z ofertą edukacyjną lokalnych szkół technikalnych i branżowych, porozmawiać ze specjalistami pracującymi w hotelarstwie, wymienić się doświadczeniami z uczniami szkół średnich, a także zapoznać z ofertą i infrastrukturą wypoczynkową obiektów hotelowych.

Młodzież wzięła udział w konkursach i zadaniach przygotowanych specjalnie dla nich przez kadrę managerską obiektów Primavera oraz Hotel*** Astor.
Zmagało się z sobą ponad 200 uczniów z 10 szkół podstawowych. Akcja ta miała charakter edukacyjny.

Gośćmi specjalnymi byli: Sebastian Cichy, Kamil Czajkowski, Krzysztof Studziński.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy drugiej i trzeciej, kształcący się w kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych.
Oprowadzali oni młodszych kolegów po obiektach oraz przygotowali stanowisko marynistyczne, na którym nie zabrakło różnorodnych deserów, fontanny czekolady oraz tapas z kuchni hiszpańskiej. Była to wspaniała okazja by podzielić się doświadczeniem zdobytym podczas stażu w Maladze. Nasza uczennica szkoliła również młodszych kolegów w składaniu serwetek w kształt łódki.

Był to wartościowy dzień pełen wrażeń.

Zapraszamy do fotorelacji.

 Anna Zwierska-Dampc i Barbara Budzisz

 

 

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo