W czwartek 17 stycznia w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie po raz pierwszy odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w badmintonie drużynowym zorganizowane przez POSM w Pucku.

W zawodach startowały zespoły złożone z 2 zawodników (oraz 1 rezerwowy). Trzeba przyznać, że reprezentacje szkół były rzeczywiście dobrze przygotowane do gry i składały się prawie wyłącznie z nauczycieli wf-u, stąd też poziom był wysoki i nie przypominał rekreacyjnej gry na plaży czy przy ogrodowym grillu.

Dlatego też, szczególne gratulacje należą się naszej reprezentacji kobiet, w składzie: Anna Duda, Barbara Dominiak i Lucyna Lenkiewicz, które po trudnej i zaciętej walce wywalczyły 2 miejsce!

Niestety drużyna męska (reprezentowana przez Marka Labuhn oraz Dariusza Knittera) po początkowym pierwszym wygranym meczu, późniejsze spotkania zakończyła porażką i pomimo walecznej gry, nie sprostała dużo bardziej wymagającym i niestety sporo młodszym przeciwnikom.

Było to jednak atrakcyjne wydarzenie, gdzie dobrze się bawiliśmy i z którego wracamy z medalem drużyny pań a które wywołało w nas - zawodnikach chęć udoskonalenia gry i startu na kolejnych zawodach.

Przygotowali:

Barbara Dominiak, Lucyna Lenkiewicz, Anna Duda, Marek Labuhn, Dariusz Knitter.


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo