Obchody Światowego Dnia Turystyki są już tradycją w naszej szkole.

W tym roku klasy kształcące się w kierunkach Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Kucharz udały się do Parku Kolibki w Gdyni Orłowie na plenerowe targi „Dary ziemi”.

Wymienione wydarzenie, odbywające się co roku pod koniec września, są połączeniem prezentacji, sprzedaży i promocji zdrowych surowców i produktów pochodzących z Polski, jesiennej oferty ogrodniczej, regionalnego rzemiosła z rodzinnym piknikiem, beztroską biesiadą przy ognisku i artystycznym programem inspirowanym polskim folklorem.

Dary Ziemi to przede wszystkim wydarzenie poświęcone tradycyjnej, zdrowej, ekologicznej polskiej żywności - płodom rolnym, owocom i warzywom. Ten festiwal żywności to doskonała okazja na degustację i zakup produktów ekologicznych, mających certyfikaty poświadczające brak konserwantów i ulepszaczy, a także naturalnych, pochodzących wprost z sadów, pasiek, wędzarni.

Podczas wycieczki  nie mogło też zabraknąć części turystycznej. Nasi gastronomowie odwiedzili urokliwy zakątek Orłowa sąsiadujący z klifem.

Było smacznie, zdrowo, kolorowo.

Zapraszamy Was do foto podróży…


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo