Dnia 04.02.2020 r. (wtorek) o godz.16:30 odbędą się spotkania z rodzicami |
|||
Rada Rodziców spotyka się o godzinie 17:30 w budynku "A" - świetlica |
|||
Lp. | Nazwisko i imię wychowawcy | Klasa | Nr sali |
1. | Brytan Hanna | 1 TI P | 40 A |
2. | Wochna Rafał | TP P | 39 A |
3. | Nowak Anna | 1 TE P | 36 A |
4. | Czernicka Grażyna | 1 TŻIUG P | 1 A |
5. | Renusz Joanna | 1 TM P | 21 C |
6. | Domnik Magdalena | 1 TL P | 4 C |
7. | Radziejewska-Pozorska Ewa | 1 a mech.poj P | 16 C |
1 a fryzjer P | |||
8. | Rażyńska Danuta | 1 b kucharz P | czytelnia |
9. | Stachecki Irosław | 1 c kucharz P | 17 C |
1 c wz P | |||
10. | Zboińska Wioletta | 1 TE G | 26 A |
11. | Pawłowska Dorota | 1 TI G | zebranie odwołane - nowy termin wyznaczy wychowawca |
12. | Żygadło Agnieszka | 1 TŻIUG G | 10 C |
13. | Borzyszkowska Lucyna | 1 TM G | 34 A |
14. | Knitter Dariusz | 1 TL G | 2 C |
15. | Labuhn Marek | 1 a mech.poj G | 2 B |
1 a ślusarz G | |||
16. | Dominiak Barbara | 1 b kucharz G | 30 A |
17. | Talarczyk Danuta | 1 c fryzjer G | 7 A |
1 c sprzedawca G | |||
18. | Kuliński Janusz | 1 d wz G | 29 A |
19. | Antkowiak - Reglińska Joanna | 2 TI | 3 C |
20. | Markiewicz Sylwia | 2 TE | 33 A |
21. | Tomczyk Alina | 2 TŻIUG | 28 A |
2 TM | |||
22. | Zielińska Dorota | 2 TL | 35 A |
23. | Duda Anna | 2 a mech.poj | 1 C |
24. | Budzisz Barbara | 2 b kucharz | 14 C |
25. | Dziekońska Maja | 2 c fryzjer | 30 A (zaplecze) |
2 c sprzedawca | |||
26. | Lenkiewicz Lucyna | 2 d wz | 11 C |
27. | Grucza-Tomkiewicz Agnieszka | 3 TI | 22 C |
3 TE | |||
28. | Myczkowska Renata | 3 TL | 7 C |
3 TŻIUG | |||
29. | Rudyk Olena | 3 a ślusarz | 23 C |
3 a wz | |||
30. | Zwierska - Dampc Anna | 3 b kucharz | 5 C |
31. | Mazurek - Błażejewska Karina | 3 c fryzjer | 37 A |
3 c wz | |||
32. | Styczewska Joanna | 4 TI | 19 A |
33. | Rażyńska Hanna | 4 TL | 41 A |
34. | Zieliński Andrzej | 4 TM | 6 C |
35. | Kreft Agnieszka | 4 TŻIUG | 11 C |
"A" - budynek główny szkoły | |||
"B" - pracownia szkutnicza | |||
"C" - budynek szkoły dla dorosłych |