Wczoraj 1 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie KKZ Krawiec w kwalifikacji A.12 Wykonywanie usług krawieckich. Jest to pierwszy rocznik w tym zawodzie kończący naukę w naszym PCKZiU. Warto nadmienić że wybór tej kwalifikacji okazał się "strzałem w dziesiątkę".

Nabór okazał się bardzo dobry, zgłosiło się wiele uzdolnionych pań, które podjęły naukę zarówno ze względów zawodowych jak i też z chęci doskonalenia własnego warsztatu pracy pod fachową opieką Pań nauczycielek zawodu: Ewy Czufryn, Hanny Czarkowkiej, Doroty Toman-Pytlarczyk oraz Elżbiety Reszczyńskiej. Wszystkie panie niezmiernie się zaangażowały co   zaowocowało sukcesem grupy i jeszcze większym naborem do kolejnego rocznika.

W trakcie uroczystośći Dyrektorzy: Kazimierz Czernicki oraz Grzegorz Pałucki wręczyli 18 absolwentkom kursu dyplomy i nagrody. Kursantki natomiast podziękowały Dyrekcji, obecnym opiekunom i nauczycielom oraz opiekunowi Rady Słuchaczy za włożony trud i zaangażowanie, wręczyły kwiaty i zaprosiły na kawę i pyszny tort.

Życzymy naszym absolwentkom dalszych sukcesów zawodowych i oczywiście zdanych egzaminów w czerwcu, formalnie wieńczących kształcenie w zawodzie.

Powodzenia !

 

Tekst i zdjęcia:

Dariusz Knitter


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo