Staże w uroczej Maladze to nie tylko praca, ale również doskonała okazja do integracji. Wczoraj wieczorem zostały zorganizowane podchody „Rally de Malagueta”.

Program podchodów był następujący:

 1. Nazwij swoją grupę.
 2. Nauczcie Hiszpana lub Hiszpankę mówić „Kocham Cię”.
 3. Z liter „Centre Pompidou Málaga” ułóżcie co najmniej ośmioliterowe wyrażenie związane z tym miejscem. Następnie zaśpiewajcie na melodię dowolnej hiszpańskiej piosenki, w której to wyrażenie znajdzie się dwa razy.
 4. Pokaż wyrażenie „diversión - nos lo pasamos genial” za pomocą kalambura tak, by cała drużyna brała udział.
 5. Zatańczcie flash mob wokół La Farola.
 6. Wspólnie policzcie po hiszpańsku od 1 do 10 i potem od 10 w dół.
 7. Wykonajcie zadania:
  • Encuentra siete conchas grandes y bonitas y organiza un círculo.
  • Encuentra tres conchas grandes y bonitas y colócalas con un triángulo.
  • Encuentra ocho conchas grandes y bonitas y haz un cuadrado de ellas.
 8. Zróbcie zdjęcie całej grupy z Hiszpanem lub Hiszpanką na tle Ayunatamento / Universidad de Málaga / Museo de Málaga / Alcazaba de Málaga.

Uczniowie zostali podzieleni na cztery drużyny. Każda z nich otrzymała mapę miasta z zaznaczonymi punktami. Już w centrum miasta otrzymali Messengerem pierwsze zadania. Po wykonaniu ich i udokumentowaniu rezultatów w postaci zdjęć i filmików, grupy mogły udać się do kolejnych punktów (centrum Pompidou, La Farola, Malaguetta), gdzie drogą elektroniczną otrzymywali kolejne zadania.

Po obejrzeniu całej dokumentacji z wykonania zadań przez młodzież, opiekunowie jednomyślnie ustalili, że wygrywa grupa „Pierwsi”.

Zwycięzcom gratulujemy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy smaczną nagrodę.

Niestety, jakość zdjęć i filmów - ze względu na porę dnia - pozostawia wiele do życzenia, mimo to zachęcamy do obejrzenia:

Integracja w formie podchodów

Integracja w formie podchodów Staże w uroczej Maladze to nie tylko praca, ale również doskonała okazja do integracji. Wczoraj wieczorem zostały zorganizowane podchody „Rally de Malagueta”. Program podchodów był następujący: 1. Nazwij swoją grupę. 2. Nauczcie Hiszpana lub Hiszpankę mówić „Kocham Cię”. 3. Z liter „Centre Pompidou Málaga” ułóżcie co najmniej ośmioliterowe wyrażenie związane z tym miejscem. Następnie zaśpiewajcie na melodię dowolnej hiszpańskiej piosenki, w której to wyrażenie znajdzie się dwa razy. 4. Pokaż wyrażenie „diversión - nos lo pasamos genial” za pomocą kalambura tak, by cała drużyna brała udział. 5. Zatańczcie flash mob wokół La Farola 6. Wspólnie policzcie po hiszpańsku od 1 do 10 i potem od 10 w dół 7. Wykonajcie zadania: • Encuentra siete conchas grandes y bonitas y organiza un círculo. • Encuentra tres conchas grandes y bonitas y colócalas con un triángulo. • Encuentra ocho conchas grandes y bonitas y haz un cuadrado de ellas. 8. Zróbcie zdjęcie całej grupy z Hiszpanem lub Hiszpanką na tle Ayunatamento / Universidad de Málaga / Museo de Málaga / Alcazaba de Málaga Uczniowie zostali podzieleni na cztery drużyny. Każda z nich otrzymała mapę miasta z zaznaczonymi punktami. Już w centrum miasta otrzymali Messengerem pierwsze zadania. Po wykonaniu ich i udokumentowaniu rezultatów w postaci zdjęć i filmików, grupy mogły udać się do kolejnych punktów (centrum Pompidou, La Farola, Malaguetta), gdzie drogą elektroniczną otrzymywali kolejne zadania. Po obejrzeniu całej dokumentacji z wykonania zadań przez młodzież, opiekunowie jednomyślnie ustalili, że wygrywa grupa „Pierwsi”. Zwycięzcom gratulujemy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy smaczną nagrodę. Niestety, jakość zdjęć i filmów - ze względu na porę dnia - pozostawia wiele do życzenia, mimo to zachęcamy do obejrzenia:

Projekt o numerze 2017-1-PL01-KA102-036820 pt.:
Uczniowie PCKZiU w Pucku
poznają technologię informacyjną i komunikacyjną w logistyce europejskiej
”,
współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków europejskiego funduszu społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
w ramach projektu
Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego
.

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo