W piątek 24 kwietnia w nietypowych warunkach odbyło się wręczenie swiadectw ukończenia szkoły absolwentom liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Ten szczególny dzień dla naszych słuchaczy był wyjątkowy również dlatego że wręczenie świadectw musiało odbyć się w zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w czasie pandemii. 

Mimo wszystko było to autentycznie radosne przeżycie zarówno dla słuchaczy jak i dyrekcji, sekretariatu i grona pedagogicznego. Przedstawiciele klas kończących serdecznie podziękowali za trud włożony w ich edukację a my - nauczyciele, wychowawcy, sekretariat i dyrekcja z żalem musieliśmy się z nimi pożegnać. 

Jednocześnie mamy nadzieję, że przynajmniej część z naszych tegorocznych absolwentów powróci w przyszłym roku szkolnym i będzie dalej podnosić swoje kwalifikacje na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków kształcenia dostępnych w naszej ofercie, czy to w systemie szkoły zaocznej czy też jako kwalifikacyjny kurs zawodowy.

Jeeszcze raz dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, maturzystom życzymy pozytywnych wyników egzaminu a wszystkim dużo zdrowia i spełnienia się planów zarówno zawodowych jak i też osobistych.

Tekst:

Dariusz Knitter

Zdjęcia:

Grzegorz Pałucki, Dariusz Knitter


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo