W piątek 24 kwietnia w nietypowych warunkach odbyło się wręczenie swiadectw ukończenia szkoły absolwentom liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Ten szczególny dzień dla naszych słuchaczy był wyjątkowy również dlatego że wręczenie świadectw musiało odbyć się w zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w czasie pandemii. 

Mimo wszystko było to autentycznie radosne przeżycie zarówno dla słuchaczy jak i dyrekcji, sekretariatu i grona pedagogicznego. Przedstawiciele klas kończących serdecznie podziękowali za trud włożony w ich edukację a my - nauczyciele, wychowawcy, sekretariat i dyrekcja z żalem musieliśmy się z nimi pożegnać. 

Jednocześnie mamy nadzieję, że przynajmniej część z naszych tegorocznych absolwentów powróci w przyszłym roku szkolnym i będzie dalej podnosić swoje kwalifikacje na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków kształcenia dostępnych w naszej ofercie, czy to w systemie szkoły zaocznej czy też jako kwalifikacyjny kurs zawodowy.

Jeeszcze raz dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, maturzystom życzymy pozytywnych wyników egzaminu a wszystkim dużo zdrowia i spełnienia się planów zarówno zawodowych jak i też osobistych.

Tekst:

Dariusz Knitter

Zdjęcia:

Grzegorz Pałucki, Dariusz Knitter

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo