W minionym tygodniu zostały zwodowane łodzie żaglowe klasy Puck do tej pory zmagazynowane na terenie naszego Centrum. Sprawne przeprowadzenie tej kilkudniowej skomplikowanej i niełatwej operacji było możliwe tylko dzięki zaangażowaniu  i współdziałaniu grupy uczniów klasy I TM, którzy aktywnie i z zapałem włączyli się w akcję transportu, wodowania i stawiania masztów na łodziach.

Dziekujemy również dwóm absolwentom z tegorocznej IV TM - Maciejowi Woronko i Michałowi Miotk, którzy jako doświadczeni szkutnicy i żeglarze wydatnie pomogli nam w pracach poświęcając swój wolny czas.

Rozpoczynamy zatem szkolenie żeglarskie na patent żeglarza jachtowego, pogoda nareszcie jest sprzyjająca - zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zapraszamy chętnych uczniów do zapisów u instruktorów: Janusza Kulińskiego i Dariusza Knitter.

Szkolenie jest bezpłatne dla naszych uczniów a dzięki uzyskanym uprawnieniom umożliwia korzystanie ze sprzętu żeglarskiego praktycznie bez ograniczeń na wodach śródlądowych, a na wodach morskich z łodzi do 9 metrów długości.

W trakcie szkolenia przeprowadzimy również instruktaż pływania łodzią motorową.

Zapraszamy do udziału w kursie.

Przygotował:
Dariusz Knitter


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo