Uczniowie PCKZiU w Pucku w Leroy Merlin w ramach „Dnia przedsiebiorczości”.27 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy II TL brali udział w jednodniowych praktykach organizowanych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w ramach „Dnia Otwartego Leroy Merlin Rumia”.

Spotkanie rozpoczęło się przed 9:00 w części biurowej sklepu, gdzie zwykły klient nie ma wstępu. Opiekunem naszej grupy była Pani Kamila Piekut - Kierownik ds. zasobów ludzkich sklepu. Zostaliśmy zaproszeni do sali konferencyjnej, w której odbyła się prezentacja na temat powstania Leroy Merlin na świecie, w Polsce i oczywiście w Rumi. Przyszli logistycy z uwagą wysłuchali informacji o możliwościach zatrudnienia i systemie kształcenia pracowników w Leroy Merlin.

O swojej pracy w dwóch działach logistycznych (DOK i DPT) opowiedział Piotr - absolwent PCKZiU w Pucku oraz Iwona i Mateusz - uczniowie klasy III TL kończący czterotygodniową praktykę w Leroy Merlin.

Następnie uczniowie zobaczyli pracę działów DOK (Dział Obsługi Klienta) i DPT (Dział Przyjęć Towaru) w dwóch grupach oprowadzani przez p. Kamilę - Kierownika ds. zasobów ludzkich oraz p. Gosię - Asystentkę personalną.

Po zwiedzeniu działów logistycznych uczniowie zapoznali się z obowiązkami pracowników towarzysząc im w pracy na różnych działach, będąc pod opieką: p. Andrzeja - Dekoratora, p. Michała - Doradcy klienta z działu oświetlenie, p. Sylwii - Doradcy klienta z działu ogród, p. Magdaleny - Koordynatora ds. sprzedaży z działu metalowego, p.p. Moniki i Lucyny - Doradców klienta z działu dekoracji i dywanów.

Na zakończenie uczestnicy wyjazdu wypełnili ankiety, wzięli udział w konkursie oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Jednodniowe praktyki w Leroy Merlin dla uczniów PCKZiU w Pucku 27 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy II TL brali udział w...

Opublikowany przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku na 27 kwietnia 2017

informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo