Już po raz czwarty odbyły sie w PCKZiU w Pucku Powiatowe Targi Edukacji Szkół Ponadgimnazjalnych.

Impreza ta cieszyła sie ogromnym powodzeniem, swoje stanowiska zapreentowały nie tylko szkoły ponadgminazjalne z powiatu puckiego ale również przedsiebiorcy m.in.: Szkuner  Władysławowo, Ekocel Zoeller Group, Eko-Celkon, Fabryka Maszyn Pomech, Piekarnia Konkol, Cukiernia Hintzke, Serwis Alarmów Olo.net, Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Pucku.

Uczniowie 3 klas gimnazjów z naszego regionu, którzy licznie odwiedzili Targi mogli zapoznać się z szeroką ofertą kształcenia nie tylko PCKZiU ale również pozostałych szkoł ponadgimnazjalnych i instytucji edukacyjnych naszego powiatu: ZSP Kłanino, ZS nr 1 im. Jana Pawła II we Władysławowie, I LO im. Stanisława Żeromskiego w Pucku , ZSO w Helu, Ochotniczego Hufca Pracy, Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiebiorstw w Pucku.

Stanowiska poszczególnych zawodów i kierunków kształcenia były znakomicie zorganizowane i przyciagały zainteresowanie zwiedzających, szczególnym powodzeniem cieszyły się pokazy stylizacji fryzur fryzjerek, laboratoria chemiczne, pracownia gastronomiczna, szkutnicza i mechaniczna i oczywiście stanowiska: ekonomiczne, historyczne, logistyczne i języków obcych.

Goście mieli również możliwość skosztowania nie tylko wyśmienitych ciasteczek, pieczywa i napojów ale również, gorącej wojskowej grochówki  i kiełbasek przygotowanych przez naszych kucharzy.

 Zarówno przedsiębiorcy jak również gimnazjaliści i ich nauczyciele zgodnie stwierdzili, że tegoroczne Targi zostały profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone. 

Ogromne podziękowania należą sie wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację tej imprezy a szczególnie młodzieży naszego PCKZiU, która prezentowała poszczególne stanowiska i zawody oraz sprawnie oprowadzała gości.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

 

Pozostałe zdjęcia oraz film wkrótce.

 

Przygotował:

Dariusz Knitter


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo