NASZA SZKOŁA WITA WIOSNĘ - KONKURSY

20.03.2015 (piątek)

marzannaKONKURS NA MARZANNĘ

KONKURS NA STRÓJ WIOSENNY

W związku z nadchodzącą wiosną zapraszamy klasy do udziału w konkursie na Marzannę oraz na strój wiosenny. Każda klasa przygotowuje jedną Marzannę, a odważni uczniowie przebierają się za Panią Wiosnę. Reszta osób wita wiosnę w ubiorze żółto-zielonym. Przebrane osoby są zwolnione z pytania i kartkówek.

Przewidziane atrakcje:

KONKURS MARZANN – zapraszamy wszystkie klasy do przygotowania Marzann (jedna Marzanna od klasy). Prosimy o dostarczenie Marzann do budynku C od pierwszej do trzeciej godz. lekcyjnej. Najładniejsza Marzanna zostanie nagrodzona, a najbrzydsza spalona.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZY STRÓJ WIOSENNY – wszystkie osoby zapraszamy do przebrania się w strój wiosenny. Za najciekawszy i najładniejszy ubiór przewidziana jest nagroda.

KAWIARENKA WIOSENNA – maturzyści zapraszają na słodkości, które będzie można nabyć od rana

UBIÓR ŻÓŁTO–ZIELONY – uczniowie ubrani w tym dniu na żółto-zielono są zwolnieni od pytania i kartkówek. Zachęcamy również nauczycieli do włączenia się w tą ideę.

KONKURENCJE SPORTOWE

Przywitanie Wiosny nastąpi po 3.godzinie lekcyjnej. Prosimy nauczycieli i uczniów do przejścia na długiej przerwie za budynek C, do miejsca wyznaczonego na ognisko. Tam zostanie rozstrzygnięty konkurs Marzann, konkurs na strój wiosenny, a maturzyści spalą Marzannę. Ocalone Marzanny będzie można podziwiać przez parę dni, gdyż zostaną ustawione przed budynkiem szkoły.

Na koniec zapraszamy na ruch na świeżym powietrzu – jeśli dopisze pogoda.

Serdeczne zapraszają maturzyści pod opieką

p. Joanny Antkowiak-Reglińskiej i p. Agnieszki Kreft

                                  


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo