slonPo grudniowych ćwiczeniach dotyczących nakrywania stołów świątecznych, przyszedł czas na zajęcia związane z pracami hotelowej służby pięter. Uczniowie Technikum hotelarskiego składali ręczniki w wybrane przez siebie kształty.

Oglądając zamieszczone poniżej zdjęcia, łatwo domyślić się można, że goście, których niewątpliwie ucieszyłby taki widok na łóżku hotelowym, to przede wszystkim rodziny z dziećmi i nowożeńcy.

Warto wspomnieć również o wycieczce dydaktycznej do hoteli w Gdańsku. W tym roku szkolnym nasi hotelarze mieli okazję odwiedzić Hotel Mercure Hevelius **** , Qubus Hotel **** oraz Hotel Hilton***** . W wymienionych hotelach oprowadzono nas oraz omówiono zakres świadczonych usług. W jednym z obiektów oczekiwano na przyjazd gościa VIP, więc przy okazji można było przyglądać się procedurom związanym z takim wydarzeniem. Uczniowie wrócili zaopatrzeni w materiały informacyjne i bezcenną wiedzę, którą można było zdobyć w trakcie spotkania z osobami, które oprowadzały i odpowiadały na każde pytanie.

Anna Zwierska-Dampc


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo