W piatek 4 kwietnia zorganizowaliśmy Dzień Otwarty Szkoły połączony z Targami Edukacji. Na sali patio budynku A w Pucku swoją ofertę kształcenia przygotowały oprócz naszego Centrum inne publiczne szkoły ponadgimnazjalne z naszego terenu.

W salach lekcyjnych i na korytarzach szkoły zorganizowane były stanowiska promujące zarówno szeroką ofertę kształcenia naszej szkoły jak i też zajęcia dodatkowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów. Mogli oni nie tylko zapoznać się z podstawowymi informacjami o prezentowanych kierunkach ale również poczęstować się wysmienitymi pasztecikami, sałatkami i ciasteczkami oraz  efektywnymi drinkami bezalkoholowymi.  Na zewnątrz czekała kuchnia polowa serwująca przepyszną wojskową grochówkę z kiełbasą. Gimnazjaliści mogli też brać udział w konkursach przygotowanych dla nich za co otrzymywali drobne upominki.

Trzeba podkreślić że wszyscy uczniowie i nauczyciele zaangażowani w przygotowanie tej imprezy znkomicie się sprawdzili i wszystko przebiegło sprawnie bedąc znakomitą rekomendacją naszej szkoły 

 


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo