26 kwietnia 2024 roku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas programowo najwyższych Technikum.

Po wprowadzeniu sztandaru i powitaniu gości Dyrektor Grzegorz Pałucki pożegnał maturzystów w imieniu swoim oraz grona pedagogicznego. Życzył  im wielu sukcesów w kolejnych etapach życia. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście: m.in. Starosta Pucki Jarosław Białk, Naczelnik Wydziału Edukacji Iwona Domachowska, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz przedstawiciel rady rodziców p. Ewa Hochszulc.

Kolejnym punktem uroczystości było wyróżnienie uczniów, którzy każdego dnia starali się, jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki i nieustannie rozwijali swoje zdolności i umiejętności.  Wychowawcy  poszczególnych klas i zaproszeni  goście wręczyli uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, nagrody, dyplomy, puchary i stypendium.

W imieniu maturzystów delegacje klas 5 podziękowały Dyrekcji szkoły za życzliwość i wsparcie, nauczycielom i wychowawcom za wysiłek i poświęcenie w trudnej drodze nauczania oraz wszystkim pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do tego, że czas w szkole upłynął w miłej atmosferze.  

Uroczystość umilili swoim występem uczniowie klas czwartych.

Na koniec piątoklasiści  udali się z wychowawcami do sal

Tekst: Magdalena Domnik

Zdjęcia: Madzia Albecka, Tadeusz Kupski

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo