No i stało się! Rozśpiewanie Dnia Języków spowodowało że wszyscy, zarówno uczestnicy jak i prowadzący konkursy, nauczyciele a także publiczność i obsługa audio włączyli się we wspólną zabawę. Ale może od początku...

Reprezentanci klas, grupowo i indywidualnie wykonali wybrane przez siebie piosenki z podkładem muzycznym i wokalnym. Ich występy, przygotowany niecodzienny image już na wstępie wzbudził radość i rozluźnił zebraną publiczność. Z każdym kolejnym wystepem emocje narastały aż w końcu nawet nie wiadomo jak do tego doszło że do zabawy ruszyli wszyscy, spontaniczny poryw radości sprawił, że zniknęły bariery i obawy, liczyła się ta chwila, ten czas, w którym tworzyliśmy wspólnotę. Dołączył do nas również Dyrektor a także Ksiądz Mateusz dał się bez oporów wciągnąć do pociągu!

W takiej formie obchodziliśmy Dzień Języków po raz pierwszy ale już możemy stanowczo potwierdzić że nie ostatni! Konkursy, quiz językowy, drobne upominki i dyplomy - a wszystko to w atmosferze radości i spontaniczej zabawy. Zdecydowanie bezcenne!

Okazuje się, że wszyscy potrzebujemy takiego właśnie wspólnego przeżywania radosnych i beztroskich chwil a takie właśnie towarzyszyły nam tego Dnia!

Tekst:

Dariusz Knitter

Zdjęcia:

Sara Leszczyńska, Julia Grabowska

 

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo