Już dzisiaj, w piątek 28 kwietnia, pożegnaliśmy oficjalnie naszych absolwentów - uczniów klas czwartych techników: ekonomicznego i mechanicznego, logistycznego, informatycznego oraz żywienia i usług gastronomicznych. 

Są oni ostatnim rocznikiem, którzy przed rozpoczęciem nauki w technikum ukończyli gimnazjum. Nie tylko dlatego są wyjątkowi. Wśród nich znaleźli się utalentowani sportowcy, zawodowcy, humaniści i przedstawiciele nauk ścisłych, laureaci olimipiad, konkursów i zawodów, a także wolonariusze i osoby wyróżniające się w działalności charytatywnej.

Nie sposób wymienić wszystkich, za wszystkimi jednak będziemy tęsknić. Na szczęście jeszcze nie rozstajemy się na dobre. Zobaczymy się na egzaminach maturalnych a być może część z nich będzie kontynuować naukę w naszych szkołach dla dorosłych, które oferują bogaty wachlarz specjalności.

Uroczystość pożegnania absolwentów odbyła się w odświętnej atmosferze z udziałem Dyrekcji, Starosty Puckiego i Pani Naczelnik Wydziału Edukacji - którzy wręczyli nagrody i wyróżnienia dla najlepszych. Kolejno wychowawcy klas asystowali przy wręczaniu świadectw ukończenia szkoły a na koniec już mniej formalnie rozbawili nas uczniowie klas młodszych świetnie prezentując zdolności aktorskie w scenkach z życia szkoły.

Na koniec absolwenci mieli po raz ostatni okazję wspólnie spotkać się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami i podziękować za minione 4 lata.

Wszystkim naszym absolwentom dziękujemy również za ten czas wspólnie spędzony, wierzymy w dobry wynik matury i jesteśmy przekonani, że poradzą sobie doskonale w dorosłym życiu pewnym wyzwań ale też szans.

Tekst:
Dariusz Knitter

Zdjęcia:
Sara Leszczyńska, Magda Albecka, Zuzanna Czurgiel

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo