Miło nam poinformować o kolejnym udziale naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie krasomówczym „Public Speaking Contest 2022”, który został organizowany przez stowarzyszenie nauczycieli języka angielskiego IATEFL Poland. Tegoroczny temat przemówień to słynny cytat Winstona Churchilla: „Attitude is a little thing that makes a big difference.” Eliminacje szkolne odbyły się 16.05.2022 w naszej szkole w sali 207C, i jak co roku uczestnicy zaprezentowali przygotowane w języku angielskim przemówienia przed innymi uczestnikami i jury.

Zgodnie z regulaminem konkursu jury, w składzie Olena Rudyk i Dorota Pawłowska, przyznało punkty za treść, bogactwo i poprawność, wymowę, siłę przekazu, przekaz pozawerbalny i ogólne wrażenie oraz wybrało dwa przemówienia z najwyższym wynikiem, które przeszły do etapu wojewódzkiego. Wyniki konkursu według punktacji prezentują się następująco:

  1. miejsce - Kacper Kaczmarski – 3 TIg
  2. miejsce - Eryk Ruta– 2 TP
  3. miejsce – Patryk Bokota – 1 TP

Etap wojewódzki obył się w Gdańsku 9.06.2022 w II LO. Kacper Kaczmarski i Eryk Ruta reprezentowali naszą szkołę przed innymi uczestnikami z całego województwa i jury, i chociaż nie zajęliśmy miejsca na podium, było to dla wszystkich bardzo cenne doświadczenie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Bardzo dziękujemy naszym reprezentantom za solidne przygotowanie się, poświęcony czas i zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu: Olena Rudyk i Dorota Pawłowska


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo