W piątek 17 września w budynkach naszej szkoły wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Pucku zorganizowaliśmy konferencję poswięconą wykorzystaniu funduszy europejskich. 

Zgromadzeni goście mogli zapoznać się z licznymi projektami zrealizowanymi dzieki wsparciu funduszy unijnych. Należą do nich również projekty modernizacyjne wykonane w ostatnich latach na terenie PCKZiU w postaci m.in. pracowni zawodowych, ich wyposażenia czy edu-campus szkoły.

Konferencję uświetniły znakomite występy artystyczne Studia Sztuki Da Capo al Fine a szkołę odwiedzili uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej w Pucku, którzy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i pracowniami naszej szkoły.

Na patio, oprócz naszych specjalności goście mogli zapoznać się z ofertą Puckiego LO i Zespołu Szkół w Kłaninie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pucku.

Na zakończenie, goście Konferencji mogli skosztować myśmienitych dań przygotowanych przez nasze pracownie gastronomiczne pod okiem znakomitych kucharzy i wspólnie z młodzieżą odśpiewać hymn Uni Europejskiej.

Tekst i zdjęcia:

Dariusz Knitter

Kariera Z Wiatrem Logo


01 znak podstawowy kolor biale tlo

poznaj polske

polski lad 2


Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

LOGO SANS

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo