gra miejska


GRA MIEJSKA „TROPEM ZAGUBIONEJ HISTORII”

08.02.2020 godz. 11:00 – 13:00

ORGANIZATORZY: Restauracja Na Molo w Pucku i Miast Puck

100-lecie zaślubin Polski z morzem w Pucku to najlepsza okazja do lekcji historii dla młodego pokolenia. Najlepiej takiej ciekawej! Dlatego zapraszamy do udziału w grze miejskiej dla rodzin, która pozwoli przenieść się w czasie. Udział w grze jest darmowy, a do tego dodajemy gratis gwarancję miło spędzonego czasu oraz otrzymania pakietu mini nagród. Grające rodziny będą miały ciekawy spacer, ponieważ punkty gry będą w różnych miejscach w Pucku. Zadania będą różnorodne, ale na pewno będą zapewniały dobrą zabawę dla dużych i małych. 

O co w ogóle chodzi? Przenieśliśmy się w czasie o 100 lat… Tadeusz Malinowski, adiutant generała Józefa Hallera, wkładający ogromne serce w przygotowania do Zaślubin Polski z morzem jest zrozpaczony! Odkrywa, że zgubił ważną sakwę, w której miał wszystkie niezbędne do zaślubin rzeczy. Przecież Generał Haller nie dojedzie do Pucka bez biletu! A Wojciech Kossak nie namaluje obrazu bez pędzla! Trzeba natychmiast odnaleźć zgubę, i jest to zadanie, które mogą wykonać tylko uczestnicy gry. 

W grze może wziąć udział każdy! Wystarczy tylko zebrać grupę – a 2 osoby to już grupa – w której będzie przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Ciepło się ubrać, zabrać ze sobą dobre humory, zgłosić się wcześniej (osobiście, telefonicznie lub mailowo). Udział jest darmowy! A w sobotę 8.02 o 11:00 przyjść na molo! Dobra wiadomość jest taka, że każdy wygrywa – rodziny, które ukończą grę, otrzymają pakiet upominków: gadżetów ufundowanych przez Miasto Puck oraz zaproszenie do jednego z partnerów gry: Restauracji Na Molo w Pucku, Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku, Parku Ewolucji w Sławutówku lub Aquaparku z rekinami w Redzie. A jako dodatkową atrakcję – poczęstunek rozgrzewającą herbatą i grzanym winem w Restauracji Na Molo. 

 


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo