Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku uczciło dzisiaj Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Podczas uroczystego apelu społeczność szkolna mogła zapoznać się z szeroką działalnością Szkolnego Koła Wolontariatu dzięki pięknej prezentacji ze zdjęciami z ostatnich 2 lat, którą przygotowała pani Magdalena Domnik. Wolontariusze wraz z opiekunką zaprezentowali również przedstawienie z morałem oraz Etos Wolontariusza, który przyświeca każdemu działaczowi. Nie zabrakło także pięknych występów chóru szkolnego pod opieką pani Moniki Wołoszyk.

Mieliśmy okazję spotkać się z gośćmi - panią Danutą Konkel, wolontariuszką z Hospicjum, panią Eweliną Kuźbą z PCPR-u oraz panią Anną Szczepaniak wraz z Maksem ze schroniska OTOZ Animals Dąbrówka, które przedstawiły możliwości współpracy. Dziękujemy serdecznie za przybycie i ciepłe słowa.

Przez cały dzień funkcjonowała "Słodka Kawiarenka". I tutaj Wolontariuszami byli nasi kochani rodzice. Dziękujemy za pyszne słodkości, które zostały przygotowane bezinteresownie!

Dziękujemy także Radzie Rodziców za wsparcie organizacji naszego święta!

W tym dniu nie zabrakło pełnego zaangażowania w akcję charytatywną - od godziny 9.00 do 15.00 odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku krwi pod opieką pań Joanny Antkowiak-Reglińskiej oraz Agnieszki Gruczy-Tomkiewicz. Udało się zarejestrować 12 osób.

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za to, że są, za to, że nigdy nie odmawiają pomocy i za to, że rozsiewają dobrą energię wokół. Życzymy życzliwych ludzi na Waszej drodze, zapału i zdrowia do realizacji wszelkich działań!!!

Zdjęcia:

Agnieszka Grucza-Tomkiewicz, Roksana Kwietniewska, Dariusz Knitter


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo