W środę 19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019 i jednocześnie pożegnaliśmy absolwentów trzecich klas szkół zawodowych. Zgromadziliśmy się wyjątkowo  w świetlicy budynku C a nie jak zwykle na patio budynku A ponieważ ruszył kolejny etap modernizacji naszego Centrum.

Towarzyszyli nam przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pucku z vicestarostą Tomaszem Herrmannem oraz Głównym Specjalistą ds. Edukacji Romualdem Głuszko a także zakładów pracy w których nabierają doświadczenia zawodowego nasi uczniowie.

Zostały wręczone liczne nagrody: za wyniki w nauce, za wysoką frekwencję, za różnorodne osiągnięcia m.in. sportowe, zawodowe, wolontariat - są one świadectwem zaangażowania młodzieży nie tylko na polu nauki szkolnej ale też w innych dziedzinach życia.

A wszystko odbyło się w wyjątkowej muzycznej atmosferze stworzonej przez nasz utalentowany szkolny zespół muzyczny, który jak zwykle zachwycił wszystkich znakomitymi wykonaniami znanych przebojów a uczniowie klas młodszych rozbawili nas humorystycznie przedstawiając przyszłe losy naszych absolwentów.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek od nauki, życzymy zatem wszystkim wspaniałych wakacji!!!

Link do filmu : https://youtu.be/_GhsM4Nk5Tc

Tekst i zdjęcia:

Dariusz Knitter

Film:

Jakub Kuperszmit, Sławomir Miłosz


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo