ZOSTAŁY JESZCZE 4 WOLNE MIEJSCA!!!!!

Proszę o informacje, kto potrzebuje fakturę indywidualną. Jeśli są tacy chętni, to nie ma żadnego problemu, pod warunkiem, że zgłoszą taką chęć do końca czerwca. Natomiast jeśli chodzi o zwykłe zaświadczenie o udziale w wycieczce, to takie zaświadczenie zostanie wystawione w dowolnym momencie po zakończeniu wycieczki.

Nieobowiązkowo i fakultatywnie każdy uczestnik wycieczki może się ubezpieczyć od kosztów rezygnacji z wycieczki, jest to koszt 2,8% wartości wycieczki. Przed taką decyzją warto przeczytać OWU ubezpieczenia, gdyż ono nie chroni przed rozmyśleniem się z wycieczki, zwrot pieniędzy jest tylko w przypadku bardzo poważnych nagłych chorób, niespodziewanych wypadków losowych typu pożar domu, i innych "dużych" rzeczy, jest cała lista wyjątków które powodują, że mimo wykupienia takiego ubezpieczenia pieniądze za wycieczkę nie będą zwrócone, dlatego trzeba dobrze przeczytać jego warunki, żeby nie było wątpliwości jaki jest zakres tej ochrony. Jeśli ktoś wybierze taką opcję, ubezpieczenie musi być zawarte do końca czerwca.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Antkowiak-Reglińska
Magdalena Domnik
Olena Rudyk


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo