Szkolne Koło Wolontariatu ma zaszczyt zaprosić wszystkie osoby pełnoletnie, które nie skończyły 55 roku życia do rejestracji na potencjalnych dawców szpiku kostnego. W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że choruje na raka krwi. Czasami konieczny jest przeszczep szpiku kostnego. 

Tak, jak w zeszłym roku, bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji #komórkomania Rok temu udało nam się zarejestrować 33 osoby. Czy w tym roku uda się zwiększyć wynik? Tak, ale tylko z Waszą pomocą. Prosimy, abyście zapraszali swoich znajomych, przyjaciół oraz bliskich.

Zapraszamy serdecznie zdecydowane osoby dnia 5 grudnia 2019 roku do świetlicy szkolnej w budynku A Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku. Czekamy od 9.00 do 15.00. Pobranie materiału genetycznego nie jest bolesne, ani inwazyjne. Odbywa się poprzez dokonanie wymazu z wewnętrznej strony policzka. Przeziębienie, miesiączka, tatuaż, piercing, czy ciąża nie stanowią przeszkody do rejestracji. W dniu akcji można również wesprzeć finansowo działania Fundacji DKMS, ponieważ równolegle prowadzimy zbiórkę, która przeznaczona zostanie na działania rejestracyjne.

Odważ się pomagać! Masz to we krwi!

Agnieszka Grucza-Tomkiewicz i Joanna Antkowiak-Reglińska
wraz ze sztabem wolontariuszy


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo