Piątek 22 czerwca 2018 roku to ważny dzień dla tegorocznych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku - skończyli właśnie szkołę i czeka ich najważniejszy z dotychczasowych egzaminów – dla jednych podjęcie pracy, dla innych dalsza nauka a być może i jedno i drugie.

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 uczestniczyli wicestarosta Pan Tomasz Herrmann, oraz Pani Naczelnik Oświaty w powiecie puckim Pani Iwona Domachowska, Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku Pan Kazimierz Czernicki a także pracodawcy u których nasi uczniowie odbywają praktyki oraz staże. Oczywiście nie zabrakło też nauczycieli i uczniów.

Podziękowania uczniom za ich trud i wysiłek złożyli Dyrektor i zaproszeni goście, zaś uczniowie podziękowali dyrekcji szkoły i swoim nauczycielom za wysiłek, jaki włożyli w codzienne przekazywanie wiedzy i wychowywanie.

Na uroczystości nagrodzono nie tylko uczniów wyróżniających się w nauce, ale również tych z bardzo wysoką frekwencją, fachowców w swoich zawodowych dziedzinach, całkiem spore grono sportowców a także wolontariuszy Puckiego Hospicjum i uczniów uzdolnionych artystycznie, którzy dzięki swoim talentom wspierają działalność szkoły. Pozostałym uczniom rozdano świadectwa ukończenia szkoły oraz świadectwa promocyjne do następnej klasy.

Po części oficjalnej nasi utalentowani uczniowie z młodszych klas pod kierunkiem Pani Moniki Wołoszyk przygotowali część artystyczną składającą się z piosenek i humorystycznych scenek z życia szkoły i tym samym wprowadzili zebranych w radosny wakacyjny nastrój.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy powodzenia, dokonania właściwych wyborów na przyszłość oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym a pozostałym uczniom i pracownikom wytchnienia od codziennych zajęć i wspaniałego wypoczynku.

Tekst:
Piotr Widerski, Dariusz Knitter

Zdjęcia:
Dariusz Knitter, Piotr Widerski


informator2022 removed page 1

Nauka z Energią V

PGE ej


Szukasz pomocy

bip logo pomn1 grad

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

75x87 mm Certyfikat LK Szk oła EUIPO 210514 1 1

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Office 365 logo

Ciekawe strony

cke logo