W piątek 27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie zajęć w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych naszego Centrum. Po 2-3 latach zmagań naukowych 61 słuchaczy otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. W uroczystości uczestniczył Pan Starosta Jarosław Białk, Dyrektor Centrum Kazimierz Czernicki, którzy wraz z wychowawcami wręczyli nagrody wyróżnionym słuchaczom.

Czytaj więcej...

W niedzielę 22 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych  w kwalifikacjach:  A.71 Projektowanie i wytwarzanie wyrobów odzieżowych wyodrębnionej w zawodzie KRAWIEC oraz R.03 Prowadzenie produkcji rolniczej w zawodzie ROLNIK. 

Aż 23 słuchaczki zdobywały u nas  umiejętności związane z projektowaniem i szyciem odzieży. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły kreacje nie tylko dla siebie, ale również w ramach akcji pomocowych dla dzieci ze szpitala.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!     

Czytaj więcej...

W niedzielę 17  grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w kwalifikacji Z.04 wyodrębnionej w zawodzie opiekun medyczny

Piętnaście słuchaczek od  roku zdobywało wiedzę i umiejętności związane z opieką nad osobami chorymi,i niepełnosprawnymi. Zajęcia odbywały się w pracowni medycznej PCKZiU w Pucku oraz współpracujących z nami szpitalach, przychodniach i domach opieki.  Uczestniczki kursu poznały tajniki języka migowego, ćwiczyły komunikację w języku niemieckim oraz pierwszą pomoc w nagłych wypadkach. 

Otrzymane zaświadczenia to przepustka do zdania egzaminu w kwalifikacji Z.04 Świadczenie usług opiekuńczych  osobie chorej i niesamodzielnej oraz uzyskania dyplomu zawodowego Opiekuna Medycznego!

Absolwentkom gratulujemy !

Życzymy połamania pióra na egzaminie zawodowym!

Trzymamy kciuki!

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że nauczyciel naszej szkoły pan Andrzej Zieliński został uhonorowany II miejscem w prestiżowym plebiscycie „Nauczyciel na medal“.

We wtorek 12 grudnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego wielkiego pomorskiego plebiscytu „Nauczyciel na medal“. Celem tej akcji było wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych pedagogów.

Zwycięzcy odebrali dyplomy i atrakcyjne nagrody, m.in. medale marszałka województwa pomorskiego. 

II miejsce w powiecie puckim zdobył nauczyciel z naszej szkoły, matematyk, pan Andrzej Zieliński.

Gratulujemy serdecznie!!!

Czytaj więcej...

 Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w minioną sobotę 23 grudnia 2017 r. zmarł nasz były, wieloletni dyrektor, nauczyciel i kolega, ś.p. Antoni Janusz.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 28 grudnia 2017 r. o godz. 14.00 w puckiej farze.

Przez długie lata z powodzeniem kierował naszym PCKZiU, a po przejściu na emeryturę pracował jeszcze jako nauczyciel.

Będzie nam brakowało jego serdeczności, ciepła i życzliwego uśmiechu.

 

W dniach 08 – 09.12 2017 roku słuchacze Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W planach wycieczki był pobyt w Sejmie RP, zwiedzanie Centrum Pieniądza mieszczące się w Narodowym Banku Polskim oraz Muzeum Powstania Warszawskiego, a także Zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz innych najciekawszych miejsc naszej stolicy.

Czytaj więcej...

info warszawa

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo