KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1813098
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
843
1202
4241
24182
40293
1813098

Dnia 22.02.2017r. w hali sportowej PCKZiU odbyły się "Szkolne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt".
Do udziału  w zawodach zgłosiły się 4 zespoły:

  1. 1. II TŻ
    2. III LP
    3. I TL
    4. II BK

Zawody odbywały się systemem "każdy z każdym". Były pełne emocji i zaangażowania ze strony uczennic. Na zakończenie zawodów wszystkie uczestniczki otrzymały słodki upominek.

Czytaj więcej...

Dnia 24 października 2016 r. w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku została rozegrana Powiatowa Licealiada w Badmintonie dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery szkoły.

Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, do 11 punktów z dwu punktową przewagą (do trzech punktów w meczu), zgodnie z przepisami PZBad i regulaminem POSM. Po zaciekłej rywalizacji dziewczęta zajęły 2 miejsce, a chłopcy 3. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Sandra Magrian.

Czytaj więcej...

W dniu 29 listopada 2016r. (wtorek) o godz. 930 w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sporu i Rekreacji w Pucku odbyła się XVIII Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt Zawody zorganizowali dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki oraz dyrektor MOKS i R Puck Janusz Klimczuk.

Na miejsce zawodów przybyły 3 reprezentacje dziewcząt ze Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym”, 2 x 8 minut, zgodnie z przepisami PZPR i regulaminem POSM. 

Czytaj więcej...

Dnia 16 września 2016 roku uczniowie PCKZiU w Pucku wzięli udział w I Rzucie Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Kilku z nich udało się osiągnąć znaczące sukcesy. Wśród dziewcząt ocierając się o podium i zająć czwarte miejsce udało się: Dampc Annie w biegu na 100m, Renusz Sylwii w biegu na 800m, Szmyt Annie w rzucie dyskiem i Magrian Sandrze w rzucie oszczepem. Drugie miejsce w biegu na 800m zajęła Erlich Izabela.

Czytaj więcej...

OGROMNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!! Awans PCKZiU w Pucku do Finału Wojewódzkiego Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców.

Siatkarze z PCKZiU wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego Licealiady. W Półfinale, który odbył się w Wejherowie pokonali zespoły z Lęborka, Wejherowa i Kartuz. Naszą Szkołę reprezentowali Piotr Block (2TI),Grzegorz Dettlaff (1C), Konrad Dettlaff (1C), Robert Kowalewski (4TI), Adam Rohraff (4TI), Robert Szmytke (1TL), Michał Tarnowski (2TI), Albert Więcek (2C), Rafał Zelewski (4TI).Opiekunem na zawodach był Irosław Stachecki.

Czytaj więcej...

Nasze uczennice wicemistrzyniami Powiatu w Piłce Siatkowej


17.03.2015 (wtorek) na hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych
w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brały udział cztery zespoły: PCKZiU w Pucku, ZSP w Kłaninie, Lo Puck oraz ZSP we Władysławowie. System gry był (,,każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 25 punktów, z przewagą dwóch punktów). W przypadku remisu trzeci set rozgrywany był do 15 punktów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapisów na kurs szkoleniowy kończący się egzaminem na patent żeglarza jachtowego

Kurs rozpoczyna się w maju  trwa do końca czerwca i jest bezpłatny - uczniowie ponoszą jedynie koszt egzaminu i wydania patentu w łącznej wysokości 150zł.

Zajęcia praktyczne będą odbywać się na jachtach klasy Puck oraz łodzi motorowej na wodach Zatoki Puckiej po zajęciach szkolnych.

Liczba miejsc jest ograniczona  - kompletujemy 2 załogi 5-6 osobowe

Szkolenie prowadzone jest przez naszych nauczycieli - instruktorów żeglarstwa : Dariusza Knitter i Janusza Kulińskiego

Czytaj więcej...

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo