9 listopada 2015 r. odbyła się XVII Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej. Udział w zawodach wzięło 6 szkół: ZSP Kłanino, LO Puck, PCKZiU Puck, ZSI Władysławowo, Liceum Akademickie w Pucku oraz Liceum Służb Mundurowych w Pucku. Zawodnicy grali 2 x 8 minut.

Naszą szkołę reprezentowali: Przemysław Jarzyna, Błażej Reszke, Dawid Kuc, Adam Rohraff, Dawid Stefan, Kacper Sikora, Patryk Fetta, Michał Dusza, Arkadiusz Proena i Kacper Drzeżdżon. Opiekunem był pan Irosław Stachecki. Nasza drużyna dzielnie walczyła do samego końca, także dzięki wiernym kibicom, którzy nie oszczędzali swoich gardeł.

Klasyfikacja końcowa:
Pierwsze miejsce - LO Puck
Drugie miejsce - ZSP Kłanino
Trzecie miejsce - PCKZiU Puck
Czwarte miejsce - ZSI Władysławowo

link do filmu:https://youtu.be/cJq6aFvfXI4

 


Przygotowała:

Klaudia Wargowska 3 TI

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo