Filtr
 • Słoneczka Oxfordu - Młody Lean LiderMiło jest nam poinformować, że zespół Słoneczka Oxfordu z klasy I TL zakwalifikował się do 2 etapu konkursu „Młody Lean Leader - Bądź pożądanym członkiem firmy europejskiej”.

  Jednym z organizatorów konkursu jest współpracująca z PCKZiU w Pucku firma szkoleniowa LeanQ Team. Dyrektor merytoryczny tej firmy, pani dr inż. Joanna Czerska, 5 stycznia przeprowadzi całodniowe szkolenie w formie gry symulacyjnej dla klasy II TL. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają odpowiedni certyfikat.

 • {phocagallery view=category|categoryid=357|imageid=9430|float=left}

  W minione dni 19 i 20 grudnia 2016 gościliśmy w progach naszej szkoły uczniów 3 klas gimnazjów z naszego powiatu w ramach Dni Otwartych Szkoły. 

  Z uwagi na kompleksową renowację budynków naszego Centrum, która rozpocznie się wiosną, już teraz zdecydowaliśmy się zaprosić przyszłych absolwentów gimnazjów do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną

 • krawiec ważne

 • koledy
   
  WIELKI KONKURS KOLĘD
  I INNYCH PIEŚNI ZWIĄZANYCH Z BOŻYM NARODZENIEM
   
  Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy do udziału w wielkim konkursie kolęd i innych pieśni związanych z Bożym Narodzeniem. Konkurs odbędzie się 22 grudnia 2016 r. (czwartek), ocenie podlegać będą: śpiew, ilość osób zaangażowanych, stroje, dobór tekstu i … szczególne walory.

  Na zwycięską klasę czeka niespodzianka.  paczka
  Tytuły wybranych utworów należy zgłaszać do 16 XII (piątek) do p. Anny Nowak (sala 36).

 • Szkoły Puck Technikum Informatyczne Logo Lockup no tag black

  Pierwsze Technikum Informatyczne w Pucku przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku wprowadziło program szkoleniowy w ramach Programu Cisco Networking Academy.

  Dajemy każdemu uczniowi szansę zostać specjalistą od rozwiązywania zróżnicowanych problemów, wyposażonym w umiejętności techniczne i kognitywne, które są pożądane przez pracodawców.

  Cisco to uznany światowy lider w dziedzinie technologii sieciowych. W ramach kompleksowego programu edukacyjnego o nazwie Networking Academy oferuje kursy, które można scharakteryzować jako praktyczne i zachęcające do dociekliwości w zdobywaniu wiedzy.


  Szkoły Puck Technikum Informatyczne zajęcia CISCOOferta obejmuje zarówno podstawy technologii informacyjnej, jak i specjalistyczną wiedzę z zakresu sieci i zapewnia przygotowanie do uzyskania certyfikatów uznawanych na całym świecie. Za opracowanie treści kursowych odpowiada sama firma Cisco. Zasoby dla uczniów są zawsze dostępne.
  Networking Academy to największa edukacyjna inicjatywa Cisco w dziedzinie odpowiedzialności społecznej firmy. Począwszy od 1997 r. w kursach akademii wzięło udział ponad 6 milionów studentów w różnym wieku i o różnym pochodzeniu i celach zawodowych.

  Szkoły Puck Technikum Informatyczne CISCO networking2

  Nasza szkoła jako jedyna ze szkół Powiatu Puckiego w ramach Networking Academy zapewnia instruktorów, sale lekcyjne i sprzęt w laboratoriach.

  Kursy w ramach Networking Academy obejmują nie tylko wiedzę z zakresu rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems. Wśród kursów można znaleźć także dotyczące programowania w C/C++ czy obsługi systemu Linux.

  Programy są realizowane we współpracy z Politechniką Rzeszowską oraz z pobliskimi uczelniami wyższymi i pozwalają uczniom rozpocząć kurs na poziomie szkoły policealnej i kontynuować go zgodnie z zatwierdzonym porządkiem coraz bardziej zaawansowanych kursów na poziomie wyższym. Zapewnia to oszczędność czasu i kosztów dzięki zaangażowaniu i finansowaniu ze strony obu placówek edukacyjnych.

 • uwaga

   

  Dnia 19.12.2016 roku nastąpi zmiana planu lekcji.

 • {phocagallery view=category|categoryid=356|imageid=9406|float=left}

  W niedzielę 11 grudnia 2016 r. w sali konferencyjnej PCKZiU w Pucku odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń uczestnikom Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w zawodach: Rolnik, Opiekun Medyczny i Technik Rolnik.

  Zdecydowanie najliczniejszą grupę stanowili słuchacze KKZ Rolnik - 39 osób. Opiekunów Medycznych było 18 a w grupie Technik Rolnik znalazło się 7 uczestników. Warto jednak nadmienić że był to pierwszy kurs kwalifikacyjny w zawodzie Technik Rolnik w naszym województwie.

 • {phocagallery view=category|categoryid=354|imageid=9329|float=left}

  W dniach 3–4 grudnia na puckim rynku odbył się Jarmark Świąteczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

  W jarmarku brało udział blisko trzydziestu wystawców którzy oferowali produkty o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyroby rękodzieła artystycznego. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszej szkoły.

 • {phocagallery view=category|categoryid=355|imageid=9339|float=left}

  Dnia 24 października 2016 r. w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku została rozegrana Powiatowa Licealiada w Badmintonie dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery szkoły.

  Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, do 11 punktów z dwupunktową przewagą (do trzech punktów w meczu), zgodnie z przepisami PZBad i regulaminem POSM. Po zaciekłej rywalizacji dziewczęta zajęły 2 miejsce, a chłopcy 3. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Sandra Magrian.

 • {phocagallery view=category|categoryid=353|imageid=9305|float=left}

  W dniu 29 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 930 w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sporu i Rekreacji w Pucku odbyła się XVIII Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt Zawody zorganizowali dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki oraz dyrektor MOKSiR Puck Janusz Klimczuk.

  Na miejsce zawodów przybyły 3 reprezentacje dziewcząt ze Szkół Ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Puckiego. Zespoły grały między sobą systemem „każdy z każdym”, 2 x 8 minut, zgodnie z przepisami PZPR i regulaminem POSM. 


 • W dniu 30.11.2016 w Sopockiej Szkole Wyższej - już po raz piąty, odbył się wojewódzki Konkurs Amatorów Rachunkowości.

  Do rywalizacji stanęło 15 dwuosobowych drużyn z różnych szkół Ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego.

  I–sze miejsce w finale zajęły uczennice z klasy IV TE: Magdalena Grabowska i Agata Tarnowska

 • christmasSerdeczne życzenia

  Radosnych Zdrowych i Spokojnych

  Świąt Bożego Narodzenia oraz

  Wszelkiej Pomyślności w nadchodzącym 

                                         Nowym Roku 2016

                      wszystkim uczniom, słuchaczom i pracownikom

                      składa Dyrekcja PCKZIU w Pucku

 • christmasSerdeczne życzenia

  Radosnych Zdrowych i Spokojnych

  Świąt Bożego Narodzenia oraz

  Wszelkiej Pomyślności w nadchodzącym 

                                         Nowym Roku 2016

                      wszystkim uczniom, słuchaczom i pracownikom

                      składa Dyrekcja PCKZIU w Pucku

 • PLAN lekcjoOd 4 stycznia 2016r. (poniedziałek) zmiana planu lekcji. 

 • dsc 0038 kopiowanie3 grudnia 2015 r. uczniowie klas pierwszych PCKZiU brali udział w dwóch formach zajęć edukacyjnych ( lekcja muzealna oraz wystawa pt. „Grzech” ) prowadzonych przez historyków sztuki – pracowników Muzeum Narodowego w Gdańsku.

  Tematem zajęć była analiza i interpretacja dzieła malarskiego . Nasza młodzież miała możliwość ćwiczenia umiejętności opisu obrazu tzn. odczytywania zasad kompozycji
  i funkcji środków artystycznych. Analiza oryginalnych dzieł sztuki malarstwa holenderskiego sprawiała uczniom dużo satysfakcji, co motywowało ich do starannego odczytywania
  i zrozumienia treści badanych obiektów.

  W trakcie warsztatów związanych z wystawą pt. „Grzech” uczniowie dzielili się swoimi przemyśleniami nad postawami i dylematami moralnymi czasów współczesnych. Zadawali sobie pytanie o to, co człowiek czyni z własną moralnością, religijnością oraz jaką przyjmuje postawę wobec ich braku i szukali odpowiedzi ukrytych w symbolice i alegorii różnych dzieł sztuki.

 • 10 grudnia 2015 roku uczniowie klas 1TL i 2TL wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do Gdyni, podczas której mieli możliwość być w BTC - Bałtyckim Terminalu Kontenerowym, magazynie wysokiego składowania firmy Terramar oraz spotkać się z przedstawicielami firm branży TSL – Transportu, Spedycji, Logistyki - takimi jak: BCT Gdynia, Zarządu Portu Gdynia, Przedsiębiorstwa Spedycyjnego PKP Cargo Connect (przedtem: TRADE TRANS Sp.z o.o.), PKP CARGO Logistics, CMA CGM POLSKA Sp z o.o.

 • 1233321 823529754333757 1469739255947692499 n

  W minioną środę odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Astral Limited z uczniami kształcącymi się w zawodach: Technik żywienia i usług gastronomicznych, Kucharz oraz Fryzjer. Firma Astral istnieje na rynku już ponad dwadzieścia lat. Zajmuje się głównie rekrutacją personelu na statki wycieczkowe.

 • OpiekunW sobotę, 21 listopada 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego w zawodzie Opiekun Medyczny. Szesnaście słuchaczek od ponad roku zdobywało wiedzę i umiejętności związane z opieką nad osobami chorymi. Zajęcia odbywały się w pracowni medycznej PCKZiU oraz współpracujących z nami szpitalach, przychodniach i domach opieki. Uczestniczki kursu poznały tajniki języka migowego, ćwiczyły komunikację w języku niemieckim oraz pierwszą pomoc w nagłych wypadkach. Otrzymane zaświadczenia to przepustka do zdania egzaminu w kwalifikacji Z.4 Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej oraz uzyskania dyplomu zawodowego Opiekuna Medycznego! Absolwentkom gratulujemy! Życzymy połamania pióra na egzaminie zawodowym!

  Trzymamy kciuki!

 • {phocagallery view=category|categoryid=257|imageid=7525|float=left}W minionym tygodniu odbył się drugi etap konkursu "POTRAWY KUCHNI ŚWIATA". Uczniowie przygotowywali zakąskę oraz zupę wybranej kuchni narodowej. Zwycięzcami konkursu zostali:

  • pierwsze miejsce: Weronika Roszman, Paulina Sahs, Paulina Oksiuta; klasa ITŻiUG; kuchnia szwedzka,
  • drugie miejsce: Karolina Golonka, Sandra Okoń, klasa III b K, kuchnia szwajcarska,
  • trzecie miejsce: Michał Ellwart, Patryk Rambiert, klasa III TŻiUG, kuchnia meksykańska.
 • Zapraszamy na koncert

  oraz

  spotkanie z raperami

  "Wyrwani z niewoli"

   

  ciekawa historia przemiany życia
   
  Nie przegapcie okazji!!!!
   
  piątek 04.12.2015 o godz. 13:20
 • W nadchodzącym Nowym Roku
  Składamy wszystkim nauczycielom, pracownikom i słuchaczom życzenia :
  Pomyślności, sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym.

  Rada Słuchaczy
  przy Powiatowym Centrum
  Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  w Pucku

  nowy rok

 • W nadchodzącym Nowym Roku
  Składamy wszystkim nauczycielom, pracownikom i słuchaczom życzenia :
  Pomyślności, sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym.

  Rada Słuchaczy
  przy Powiatowym Centrum
  Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  w Pucku

  nowy rok

 • swiateczneW związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, klasa 4 TH próbowała swoich sił, nakrywając stoły świąteczne, natomiast klasa 2 TŻiUG, sporządzając potrawy świąteczne.
  Przyszli hotelarze powtórzyli przy tej okazji wiedzę z zakresu nakrywania stołów. Po wykonanym ćwiczeniu, zastosowanie się do zasad nakrywania stołów oraz błędy zostały wskazane i podstawowa wiedza utrwalona.

 • logo-newW dniu 7 grudnia słuchacze klas I i II technikum administracji uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym w Wejherowie. Tematem zajęć było zapoznanie się ze strukturą i funkcjonowaniem jednostki organizacyjnej bez osobowości prawnej, w tym przypadku z Wejherowskim Centrum Kultury. Słuchacze, mieli okazję ponadto zwiedzić niektóre z pracowni, np. baletową, garncarstwa, czy bardzo ciekawą salę chóru.

 • Andrzejki ciachaSamorząd Uczniowski, wraz z opiekunami, przygotował w tym roku sympatyczną niespodziankę andrzejkową. Wszyscy obecni w piątek 28 listopada w szkole zostali obdarowani ciasteczkiem z tajemniczą wróżbą! Żałujemy jednakże, że niektórzy zjedli ciasteczka razem z wróżbą, nie przeczytawszy jej uprzednio.
  Szczególne podziękowania należą się pani Ewie Kowalskiej i pani Annie Zwierskiej – Dampc oraz uczniom za upieczenie pysznych ciasteczek.

 • andrzejkiAndrzejki (znane też jako Jędrzejki lub Jędrzejówki) to wieczór wróżb dla panien odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja.

 • katarzynkiKatarzynki to polski zwyczaj świąteczny, żeński odpowiednik andrzejek. W nocy z 24/25 listopada, tj. w wigilię św. Katarzyny Aleksandryjskiej, odbywają się wróżby młodych mężczyzn dotyczące ożenku i poszukiwania partnerki.

 • nie daj szansy aids28 listopada 2014 roku odbył się w Pucku Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych o tematyce HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS". Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pucku.

 • festiwalFestiwal Przedsiębiorczości to kolejne wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
  W ramach festiwalu odbywały się warsztaty dotyczące mowy ciała, sztuki autoprezentacji, oraz niestandardowych form reklamy.

 • tydzien przedsiebiorczosciŚwiatowy Tydzień Przedsiębiorczości 17-23.11.2014 (ang. Global Entrepreneurship Week) to inicjatywa wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia są: Carl Schramm - CEO amerykańskiej Fundacji Kauffmanna, były premier Wielkiej Brytanii – Gordon Brown oraz brytyjska organizacja Make Your Mark.

 • uwagaZmiana planu lekcji od 02.01.2014r.

  Plan będzie dostępny na stronie www szkoły.

 • images
  Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań  z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku składają

  Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku

 • c13 grudnia 2013 roku odbył się szkolny konkurs Tuwimowski.

 • {phocagallery view=category|categoryid=84|imageid=2152|float=left}Zapraszm do galerii zdjęć na pierwszą w szkołach dla dorosłych edycję konkursu fotograficznego "Barwy Jesieni".

 • choinka1DRODZY UCZNIOWIE!!!

   

  W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragniemy udekorować korytarze naszej szkoły.

  Chętnych, którzy chcieliby w tym uczestniczyć zapraszamy w poniedziałek 16 grudnia na dużej przerwie (1025 - 1040) do gabinetu pedagoga szkolnego.

   

  Samorząd Uczniowski

 • choinka2

   

  DRODZY UCZNIOWIE!!!

   

  Ogłaszamy konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę lekcyjną.

   

 •  

  guc 015 grudnia  uczniowie klas I  i II Technikum Informatycznego uczestniczyli w spotkaniu z wiceprezydentem Gdyni Michałem Guć, które odbyło się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. 

   

   

 •  

  radaW związku z Radą Pedagogiczną szkoleniową w dniu 18 grudnia 2013 (środa) zajęcia lekcyjne będą skrócone i odbędą się według harmonogramu poniżej:

 •  Konkurs ksywa

  UWAGA UCZNIOWIE I SŁUCHACZE!

            Ogłaszamy konkurs na "ksywę" Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku.

 • Zebranie Rady Pedagogicznej

  odbędzie się

  18 GRUDNIA 2013 ROKU O GODZ. 13.00

   1. Szkolenie na temat: " Jak prawidłowo dokumentować organizacje i prowadzenie pomocy psychologiczno - pedagogicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oświatowego"

  2. Klasyfikacja klas: II ULO "C" i II BHP

  3. Spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkich pracowników szkoły - godz. 16.00

   HOTEL WIENIAWA
  Rekowo Górne 84-100, ul. Lipowa

 • wykrzyknikW dniu 06 grudnia 2013r. (piątek) zajęcia edukacyjne ze względu na warunki atmosferyczne za zgodą organu prowadzącego  są odwołane.

 • mikolajki Świat Zabaw 6 grudnia zabawy mikołajMikołajki są tuż tuż...
  więc życzenie ślę Ci już,
  by prezentów cały wór
  stanął jutro u twych wrót!

 • {phocagallery view=category|categoryid=79|imageid=2014|float=left}W dniu 29 listopada 2013 roku Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pucku zorganizował IV edycję "Powiatowego Konkursu Małych Form Teatralnych o tematyce HIV/AIDS dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu puckiego".

  Zajęliśmy III miejsce.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media