Czytaj więcej...

wywiadowka

We wtorek 12 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 101 rocznicę odzyskania przerz Polskę niepodległości. Stało się to również okazją do wręczenie nagród konkursu plastycznego związanego z tym wydarzeniem. Nagrody wręczyli ks. Proboszcz Jerzy Kunca, przedstawiciel Starosty Romuald Głuszko oraz Dyrektor Kazimierz Czernicki. Wyniki konkursu zamieszczmy poniżej.

Czytaj więcej...

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW I UCZENNICE naszej Szkoły do udziału w Targach.

WSTĘP BEZPŁATNY. 

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się ostatecznie do piątku (15.11.19) do Pani Oleny Rudyk, Pani Joanny Antkowiak oraz Pani Magdaleny Domnik.

Szczegóły wyjazdu zostaną podane w późniejszym terminie.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

W dniu 16 października klasa 2a mps wybrała się na wycieczkę klasową na basen do Aquaparku w Redzie. Była dobra zabawa ale i też trochę nauki pływania, dobre rady i podwyższanie swoich umiejętności.

Czytaj więcej...

W czwartek 31 pażdziernika gościliśmy wystawców Targów Turystyki zorganizowanych we murach naszego Centrum pod hasłem: TURYSTYKA I PRACA: LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ DLA WSZYSTKICH

W tegorocznej odsłonie targów udział wzieły firmy i organizacje związane z turystyką głównie z terenu naszego powiatu ale również z sąsiadującego wejherowskiego. 

Targi zostały uroczyście rozpoczęte przez Dyrektora Kazimierza Czernickiego oraz Naczelnik Wydziału Kultury, Edukacji i Promocji Powiatu Puckiego Iwonę Domachowską.

Czytaj więcej...

Kochani, zbieramy nakrętki, aby pomóc w leczeniu Wojtka Kasprzyka ze Swarzewa! Plastikowe nakrętki od butelek po napojach, środkach czystości itp. można wrzucać do oznaczonych pojemników, które będą stały na parterze budynku C oraz na piętrze budynku A. Można także przynosić nakrętki w ilościach hurtowych do sali 36A (za siatkę nakrętek wpisuję pochwałę).

Czytaj więcej...

31 października miało miejsce pierwsze spotkanie nowego Zarządu SU z Panem Dyrektorem Kazimierzem Czernickim. Uczniowie przedstawili swoje pytania i pomysły dotyczące funkcjonowania szatni, stołówki, radiowęzła, a także stworzenia strefy ciszy oraz wielu, wielu innych spraw…

Wszystkie uwagi spotkały się z dużym zainteresowaniem Dyrekcji, konkretnymi odpowiedziami i rozwiązaniami. Pan Dyrektor życzył młodzieży wielu pomysłów, zachęcał do aktywnego działania i śmiałego współtworzenia PCKZiU, bo uczniowie – jak podkreślił – są współgospodarzami szkoły. I nie są to czcze słowa!

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w wyjeździe studyjnym do obiektu hotelowego Primavera Jastrzębia Góra.

Uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania obiektu, wizyty w każdym z działów hotelowych (noclegowy, gastronomiczny, konferencyjny, rekreacyjny), a przede wszystkim udziału w wykładach z zakresu gastronomii hotelowej.

Czytaj więcej...


Czytaj więcej...


Szukasz pomocy

ankieta

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo