Czas dziś na prezentację kolejnej organizacji, w której pracują nasi uczniowie. Jest to fundacja Marcelino Champagnat. Dawid S., Dawid C., Arek i Wiktoria pracują w niej przy projekcie Suman 2+.

Fundacja Marcelino Champagnat jest krajową organizacją non-profit, utworzoną przez Zgromadzenie Braci Marystów w celu wspierania projektów i prac społeczno-edukacyjnych, które są przeprowadzane na terytoriach własnych prowincji. Fundacja Marist Mediterranean, która prowadzi projekt, ma za główny cel poprawę warunków życia i promocję rozwoju osobistego, społecznego i edukacyjnego dzieci i młodzieży zagrożonych i wykluczonych społecznie, a także ich rodzin, zgodnie z własnym charyzmatem maristycznym założyciela San Marcelino Champagnat.

W ramach Projektu Suman 2+ oferowana jest usługa Graphic Arts, polegająca na produkcji setek zindywidualizowanych produktów, z poszanowaniem podstawowych zasad praw człowieka i środowiska.

Projekt o numerze 2017-1-PL01-KA102-036820 pt.:
Uczniowie PCKZiU w Pucku
poznają technologię informacyjną i komunikacyjną w logistyce europejskiej
”,
współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków europejskiego funduszu społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
w ramach projektu
Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego
.


Szukasz pomocy

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media