Filtr
 • {phocagallery view=category|categoryid=256|imageid=7524|float=left}27 listopada 2015 r. odbył się VI Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych o tematyce HIV/AIDS pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”, organizowany przez Sanepid. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie i zajęli pierwsze miejsce! Pewną trudność stanowił fakt, że scenariusz przedstawienia musiał być absolutnie autorski. Forma spektaklu była w zasadzie dowolna, choć niemalże wszyscy uczestnicy traktują temat bardzo poważnie, dramatycznie. My wybraliśmy inną, choć zgodną z regulaminem, formę kabaretu.

 • filmNoc z 27 na 28 listopada 2015r. była w naszej szkole wyjątkowa, ponieważ była to NOC FILMOWA. Wydarzenie, w którym wzięli udział uczniowie z klasy III TE/TM i Samorządu Uczniowskiego, zaczęło się już o godzinie 19.00 w piątek, a dobiegło końca… o 7.00 rano w sobotę (bez przerwy na sen…). Noc filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji, miłego spędzenia czasu oraz formą przygotowania do matury z języka polskiego. Tematyka filmów oscylowała wokół motywu rodziny, wyborów życiowych, realizacji marzeń i ambicji. Mam nadzieję, że uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.

  Organizator Anna Nowak

 • Drodzy uczniowie!

   

  Zbliża się czas świąt, choć aura jeszcze na to nie wskazuje. Nie popadajmy w listopadową chandrę. Niedługo grudzień, a więc święta, gwiazdka, prezenty, choinki no i oczywiście… Piosenki i kolędy.
  Budząc w sobie nastrój Świąt klasy drugie TE, TL, TM, TI postanowiły zorganizować przegląd KOLĘD i PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH w naszej szkole. Prosimy więc każdą klasę o przygotowanie jednej piosenki lub kolędy i przedstawienie jej na Apelu Wigilijnym w ostatni dzień przed przerwą świąteczną (tj. we wtorek 22 grudnia).

  choinka

  W tym celu do 10 grudnia gospodarze klas są proszeni o podanie tytułu wybranego utworu (należy podać dwa tytuły – jeden rezerwowy, chcemy w ten sposób uniknąć powtarzania się piosenek). Koledzy informatycy przygotują dla wykonawców odpowiednie warunki techniczne, a więc wraz z tytułami będziemy również zbierać informacje dotyczących potrzebnych środków technicznych. Osobą do kontaktu z gospodarzami klas jest Maja Lewandowska z II TE.

  Mamy nadzieję, że uda się nam to przedsięwzięcie i będzie miło w tym ostatnim dniu w szkole w roku 2015!
  Życzymy ciekawych pomysłów!!!

  Klasy: II TE, II TL, II TM, II TI.

 • caritas

  UWAGA!

   

  Zapraszamy do uczestnictwa w szkolnym kole Caritas.

  Spotkanie koła oraz zapisy odbędą się w czwartek dnia 03.12.2015 roku

  o godzinie 10:25 (długa przerwa) w sali numer 19.

   

  Serdecznie zachęcam

  Ewa Smuga-Keller

 • 2015 11 20 194804

  W piątek, 20 listopada odwiedził nas Pan Bogumił Paszkiewicz oraz Pani Lucyna Szierok, którzy przedstawili na aplikację Trans.eu, a właściwie jej edukacyjny odpowiednik TransEdu.

 •  

  konkurs1W środę 25.11.2015 r. odbędzie się drugi etap konkursu
  POTRAWY KUCHNI ŚWIATA.
  Zbiórka uczestników nastąpi o godzinie 12:20 pod salą numer 5 w budynku A.
 •  

  konkurs1W środę 25.11.2015 r. odbędzie się drugi etap konkursu
  POTRAWY KUCHNI ŚWIATA.
  Zbiórka uczestników nastąpi o godzinie 12:20 pod salą numer 5 w budynku A.
 • okularyW tym roku katarzynki (wróżby dla płci męskiej) i andrzejki (wróżby dla płci damskiej) będziemy celebrować 27 listopada (piątek). Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego będą tego dnia chodzić z koszykami, z których wylosujecie karteczkę z imieniem przyszłej żony lub męża.
  Drugą niespodzianką będą ciasteczka z tajemniczą wróżbą. Jednakże, by otrzymać smakołyk, będzie musieli pokazać, że umiecie się bawić – piątek 27 listopada ogłaszamy DNIEM OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH I KOREKCYJNYCH. Wszystkich okularników zapraszamy o 10.30 do budynku A, gdzie przy pokoju nauczycielskim będziemy rozdawać ciasteczka!!!

  Samorząd Uczniowski
  z opiekunami

 • gwiazdkaOczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, w którym wszyscy m.in. z radością dekorują mieszkania, domy, ulice.
  My chcemy przystroić szkołę płatkami śniegu, choinkami, ożywić kolędami. Dlatego bardzo prosimy, aby każda klasa wykonała z białego papieru minimum 20 płatków śniegu. Śnieżynki prosimy składać do 1 grudnia u p. Anny Nowak (sala 36).

  Samorząd Uczniowski

  Dysponujemy przykładową instrukcją wykonania śnieżynek (wzór u p.Nowak).

 • {phocagallery view=category|categoryid=253|imageid=7417|float=left}Festiwal Przedsiębiorczości wchodzi w skład Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Projekt jest adresowany do wszystkich, którym zależy na własnym rozwoju, aktywności i świadomym budowaniu kariery, ma on na celu popularyzowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi.

  W dniu 18 listopada 2015 uczniowie z klas II, III i IV TE brali udział w wykładach organizowanych w WSB w Gdańsku. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały dwa wykłady – do wyboru z zamieszonych w poniższym harmonogramie.

 • {phocagallery view=category|categoryid=252|imageid=7415|float=left}9 listopada 2015 r. odbyła się XVII Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej. Udział w zawodach wzięło 6 szkół: ZSP Kłanino, LO Puck, PCKZiU Puck, ZSI Władysławowo, Liceum Akademickie w Pucku oraz Liceum Służb Mundurowych w Pucku. Zawodnicy grali 2 x 8 minut.

 • maturaHARMONOGRAM PRÓBNEGO EGZAMINU MATURALNEGO DLA UCZNIÓW SŁUCHACZY PCKZIU W PUCKU - pobierz

 • {phocagallery view=category|categoryid=250|imageid=7399|float=left}Uczniowie klasy II TŻiUG, III TŻiUG i IV TŻiUG mieli okazję uczestniczyć w wykładzie o tematyce: "Suplementacja diety - konieczność czy zbyteczność" oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną Akademii Morskiej w Gdyni.

 • uwagaNauczyciele języka polskiego zapraszają Uczniów PCKZiU w Pucku do udziału w szkolnym konkursie doskonalącym umiejętność czytania ze zrozumieniem pt. „Granice języka są granicami mego świata".

 • 12212186 726842964112707 1307338901 nW przeddzień Święta Niepodległości, przy dźwięku poloneza, obok trzystu pięćdziesięciu dziewięciu tańczących par, uczniowie naszej szkoły serwowali na puckim rynku patriotyczne ciastka oraz gorącą herbatę.
  Przygotowania do tego wydarzenia trwały w pracowniach gastronomicznych przez cały tydzień.
  Wyznaczone osoby z klasy 2bK, 3bK oraz klasa 3 TŻiUG piekły ciastka i lukrowały je, używając barw narodowych. Klasa 3 TŻiUG zajęła się dodatkowo organizacją stanowiska oraz serwisem.
  Nasza młodzież miała okazję cieszyć się tak ważnym świętem w sposób związany z wybranym kierunkiem kształcenia. Dziękujemy za zaangażowanie.

  Zespół przedmiotów gastronomicznych

 • Uczniowie z Technikum Ekonomicznego wyróżnieni na Wojewódzkim Konkursie Muzyczno-Plastycznym

  W celu popularyzowania wśród młodzieży szkolnej twórczości patriotycznej oraz dla uczczenia XXXV rocznicy powstania NSZZ Solidarność, Sekcja Oświaty i Wychowania Regionu Gdańskiego zorganizowała Wojewódzki Konkurs Muzyczno-Plastyczny MOJE MIEJSCE, MÓJ KRAJ.

  W części muzycznej wzięło udział 300 wykonawców, wyróżniony został Artur Klahs uczeń TE (obecnie absolwent). Artura przygotowywała Pani Ewa Smuga Keller.

  W części plastycznej, wśród 200 prac, wyróżnienie dostała Monika Hallmann
  z kl. IV TE. Praca Moniki została wykonana pod opieką Pani Renaty Myczkowskiej.

   

  img538

   

  Gratulacje dla uczniów i ich opiekunów
  Mariola Włudzik

 • Samorząd Uczniowski zachęca, aby 10 listopada 2015 roku upamiętnić Dzień Niepodległości poprzez przyjście w stroju galowym wraz z własnoręcznie zrobionym kotylionem.

  KOTYLION

  Kotylion nie musi byś wymyślny, może być taki jak na zdjęciu powyżej.

 • flagi

   

  Zapraszamy wszystkich uczniów kształcących się
  w zawodach Technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Kucharz
  do udziału w KONKURSIE o tematyce:

  POTRAWY KUCHNI ŚWIATA

 ankieta1 752x440 658x385

konkurs

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

librus

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media