Szkoły Puck PCKZiU Technikum informatyczne Certyfikat Cisco 1

W Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku (PCKZiU Puck) odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Akademii Cisco w Technikum Informatycznym. Pierwsza grupa 17 osób, która przystąpiła do kursu ukończyła go z wysokimi wynikami. Byli to w głównej mierze uczniowie obecnych klas trzecich. Zajęcia prowadzili mgr inż. Rafał Wochna i mgr Piotr Zawadzki.
Wysokie kwalifikacje kadry uczącej potwierdza fakt uzyskania pism gratulacyjnych przez trzech uczniów od dyrektora generalnego Cisco, którym od 1995 roku jest Chuck Robbins. Wyróżnieni uczniowie to Paulina Grubba, Jarosław Płoski oraz Maciej Potrykus.

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program - CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny program edukacyjny na świecie.

Zajęcia prowadzone przez Akademię Cisco umożliwiają zwiększenie poziomu wiedzy - uczestnicy zapoznają się ze standardami wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom poprzez laboratoria mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku jest jedyną szkołą w Powiecie Puckim posiadającą status Akademii Cisco.

W listopadzie wystartowała druga grupa chętnych z klas 2 szkoły dziennej jak i słuchaczy Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych (KKZ Informatyk).

Gratulujemy uczestnikom uzyskania certyfikatów Cisco IT Essentials i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Akademii Cisco.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo