W dniu 10 listopada  2017 r. w naszej szkole z okazji z okazji 99 rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości odbył się uroczysty apel poświęcony temu szczególnemu wydarzeniu. Po wprowadzeniu sztandarów przez poczty sztandarowe został odśpiewany hymn państwowy. Następnie uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną z okazji 99 rocznicy Święta Niepodległości. 

Po bardzo interesującym występie uczniów  głos zabrał Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku Pan Kazimierz Czernicki oraz wicestarosta powiatu puckiego Pan Tomasz Herrmann. Punktem kulminacyjnym obchodów Święta Niepodległości było ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po ślubowaniu przedstawiono uczestniczącym w uroczystościach nowo wybrany samorząd uczniowski. Odbyło się także przekazanie sztandaru szkoły w ręce nowego pocztu sztandarowego.

Dyrektor Szkoły Pan Kazimierz Czernicki życzył  członkom nowego samorządu uczniowskiego wielu inicjatyw oraz sukcesów w pracy na rzecz szkoły i społeczności szkolnej. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pucku z wicestarostą powiatu puckiego Panem Tomaszem Herrmannem oraz naczelnikiem Wydziału Edukacji Zdrowia i Promocji Panią Iwoną Domachowską a także nauczyciele i uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście. 

Tekst i zdjęcia:
Piotr Widerski

Film:
Michał Baran, Jakub Kuperszmit, Grzegorz Skoczka, Sławomir Miłosz

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo