KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1934196
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
260
1103
2366
28297
35941
1934196

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2017 roku odbyło się uroczyste spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pucku, Rady Rodziców, pracownicy administracji oraz nauczyciele i młodzież naszej szkoły. Okolicznościowe upominki oraz nagrody pieniężne otrzymali nauczyciele za ich osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Po części oficjalnej uczniowie pod opieką pani Moniki Wołoszyk przedstawili program artystyczny, w którym w niezwykle zabawny sposób, z dużą dozą humoru pokazali rzeczywistość szkolną. Uroczystość zakończyło wręczenie kwiatów i słodkich wypieków wszystkim pracownikom naszej szkoły.

Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz galerii zdjęć:

Tekst i zdjęcia:
Piotr Widerski

Film:
Sławomir Miłosz

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo