KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1934198
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
262
1103
2368
28299
35941
1934198

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, iż zdawalność egzaminów zawodowych w naszej szkole osiągnęła znowu bardzo wysoki poziom.

Wyniki naszych uczniów (średnio 80,87%) przewyższają wyniki w województwie pomorskim (72,5% wszystkie kwalifikacje, 78,21% kwalifikacje występujące w PCKZiU).


Wyniki dla poszczególnych zawodów osiągnęły niejednokrotnie 100% zdawalności.

Kwalifikacje zawodowe były potwierdzane w dziesięciu kwalifikacjach: Sporządzanie potraw i napojów, Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi, Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych, Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych, Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, Prowadzenie sprzedaży, Wykonywanie usług krawieckich.

Uczniowie z wymienionymi wynikami kształcili się w następujących zawodach: krawiec, sprzedawca, technik logistyk, elektryk, technik informatyk, ślusarz, technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz.

Szczególnie chcielibyśmy pogratulować uczniom z najlepszymi wynikami w szkole:

Małgorzata III a 190 pkt.
Dawid III TŻiUG 186 pkt.
Marek III TL 184 pkt.
Joanna KKZ 183 pkt.
Daria III TŻiUG 182 pkt.
Szymon II TL 182 pkt.
Patrycja III b 181 pkt.
Wiktoria III a 181 pkt.
Katarzyna III TL 180 pkt.
Dawid II TL 180 pkt.

Życzymy podobnych wyników na kolejnych egzaminach.

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo