KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1888067
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
895
1226
7985
18109
39451
1888067

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż zaczynamy realizację projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Poniżej przedstawiamy harmonogram i listę uczestników poszczególnych kursów.

Barman i barista:

28.04.2017       15:00 - 19:05
12.05.2017       15:00 - 19:05
13.05.2017       07:45 - 15:55
19.05.2017       15:00 - 19:05
20.05.2017       07:45 - 15:55
26.05.2017       15:00 - 19:05
27.05.2017       07:45 - 15:55

Uczestnicy:

  1. Paulina Sahs  II TŻiUG 
  2. Magda Trawczyńska  II TŻiUG
  3. Roksana Wittbrodt  II TŻiU
  4. Angelika Jeka  II TŻiUG
  5. Klaudia Lilla  II TŻiUG
  6. Oliwia Liss II b K
  7. Julia Grenwald  II TŻiUG
  8. Magdalena Drzeżdżon II TŻiUG

Kelner:

28.04.2017    16:00 - 19:00
12.05.2017    16:00 - 19:00
13.05.2017    08:00 - 16:10
20.05.2017    08:00 - 16:10
27.05.2017    08:00 - 16:10

Uczestnicy:

  1. Patryk Miłosz  II b K
  2. Marta Sierocka II TŻiUG
  3. Damian Skoczke II b K
  4. Krystian Grzenkowicz II b K
  5. Anna Szmyt III b K
  6. Justyna Kass II b K

Dekorowanie potraw z elementami carvingu:

28.04.2017    16:00 - 19:00
12.05.2017    15:00 - 19:00
13.05.2017    08:00 - 16:00
20.05.2017    08:00 – 16:00

Uczestnicy:

  1. Natalia Nadolska II b K
  2. Andżelika Jeka II b K
  3. Damian Wrwał II TŻiUG
  4. Paulina Zielke  II TŻiUG
  5. Maciej Dettlaff II TŻiUG
  6. Daria Orańska II b K

Dekorowanie artystyczne i okolicznościowe w piekarnictwie:

29.04.2017   9.00-15.30
30.04.2017   9.00-14.45  
20.05.2017  9.0015.30                                                                                                
21.05.2017   9.00-14.45

 Uczestnicy:

  1. Małgorzata Myślisz II TŻiUG
  2. Kamila Tarnowska II TŻiUG
  3. Kinga Minkowska II TŻiUG
  4. Sara Wegner II b K

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o zgłoszenie się do Pań Anny Zwierskiej-Dampc i Barbary Budzisz.

 

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo