23 marca 2017 r. uczniowie klas I, II i III TL wzięli udział, niestety, tym razem bez sukcesu, w V Konkursie Logistycznym WSAiB. Ponad 250 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego wzięło udział w finale konkursu, którego główną nagrodą jest Indeks na wybranym kierunku w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Młodzież rozwiązała test, który składał się z 30 pytań.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczył dr Cezary Tatarczuk, dziekan Wydziału Zarządzania WSAiB oraz Paweł Todorow, przedstawiciel firmy logistycznej VGL. Zwycięzca konkursu oprócz Indeksu na wybrany kierunek studiów w WSAiB, otrzymał możliwość odbycia praktyki zawodowej w firmie VGL oraz "Podręcznik spedytora" od firmy PISIL.

Oczekując na ogłoszenie wyników przez Jury, w którego skład wchodzili wykładowcy WSAiB, uczniowie wysłuchali dwóch ciekawych prezentacji: Wojciech Miotke, członek Rady PISIL, prezes zarządu Spedycji Międzynarodowej Agroland mówił na temat wyzwań współczesnej logistyki, natomiast Paweł Todorow z firmy VGL opowiadał o tym, czym zajmuje się firma logistyczna i kto może znaleźć w branży pracę.

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo