13 marca br. dziesięciu uczniów klasy I TL wzięło udział w szkoleniu z zakresu zarządzania projektem w oparciu o metodę SCRUM. Jest to metoda zarządzania projektami zbudowana przez entuzjastów Lean Management. Zdobywa zwolenników na całym świecie, redukując czas trwania projektów, zwiększając ich efektywność i produktywność zespołu, a przede wszystkim satysfakcjonując Klientów projektu.

Całe szkolenie oparte było na spójnym case study „LeanCity”, pozwalającym uczestnikom na zrozumienie wartości poszczególnych elementów prezentowanej metody zarządzania projektami. Każdy z elementów był ćwiczony i omawiany, a pojawiające się wątpliwości były rozwiewane przez prowadzącego szkolenie Scrum Mastera.

Wszyscy uczniowie biorący udział w szkoleniu otrzymali, bardzo cenny na rynku pracy, certyfikat.

Szkolenie to odbyło się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w sali o nazwie Crazy Room wzorowanej na scenografii fimu Tima Burtona Alicja w krainie czarów. Prowadziła je Pani dr inż Joanna Czerska, która odwiedziła już naszą Szkołę 5 stycznia, aby przeprowadzić szkolenie dla uczniów klasy II TL.

Notka biograficzna Trenera

Pani Joanna Czerska - dr inż. w dziedzinie nauk ekonomicznych, specjalista z zakresu Lean Management. Od 2003 roku prowadzi firmę doradczą LeanQ Team, współpracuje z Politechniką Gdańską i Uniwersytetem Gdańskim prowadząc zajęcia dla studentów oraz wspólne projekty. Jako partner Sustainable Performance Improvement Network rozwija międzynarodowe projekty współpracy dla przedsiębiorstw z Europy i ich oddziałów na świecie.

Zrealizowała z sukcesem kilkaset szkoleń, warsztatów i projektów z zakresu Lean Management kształcąc kadry oraz wspierając polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności. Specjalizuje się w doskonaleniu procesów produkcyjnych, logistycznych i usługowych.

Swoje doświadczenie zdobywała na stanowiskach spec. ds. organizacji produkcji, dyrektora produkcji, wykładowcy Politechniki Gdańskiej, managera przedsiębiorstwa usługowego oraz doradcy międzynarodowych koncernów i polskich firm – od spółek giełdowych po firmy rodzinne.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo