KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1936127
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
297
1894
4297
30228
35941
1936127

W dniu 5 marca 2017 w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku odbyła się impreza w ramach MODA NA PUCK – pod hasłem: „ZDROWA, PIĘKNA I SZCZĘŚLIWA – KOBIETĄ BYĆ…”. Organizatorzy, wśród których była także Nasza Szkoła przygotowali ciekawy program, który obejmował swoim zakresem wiele stref kobiecego życia. Dla uczestniczek i uczestników imprezy przygotowano ciekawe występy artystyczne, występy wokalne oraz konkursy z nagrodami. Dla aktywnych kobiet – wspólne ćwiczenia, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, bezpłatne makijaże, masaże relaksacyjne.

Pani Ewa Czufryn prowadząca kursy krawieckie w Naszej Szkole przygotowała wystawę prac uczestników kursu krawieckiego oraz efekt metamorfozy – Nowa „Ja”, a także autorski pokaz mody.

Gościem specjalnym tegorocznej imprezy była Pani Małgorzata Marczewska z wykładem „Siła i piękno kobiety – bądź sobą”.

Dodatkowo przeprowadzono akcję charytatywną „Podziel się torebką”. Zbiórka dedykowana była kobietom przebywającym w Domu Samotnej Matki w Wejherowie.

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przygotowało szeroką gamę przekąsek, różnych wypieków oraz ciepłe napoje, które cieszyły się powodzeniem u osób uczestniczących w imprezie. Chętni mogli skorzystać także z możliwości wypełnienia zeznań podatkowych przez uczniów Naszej Szkoły.

Tekst i zdjęcia:
Piotr Widerski

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo