W minione dni 19 i 20 grudnia 2016 gościliśmy w progach naszej szkoły uczniów 3 klas gimnazjów z naszego powiatu w ramach Dni Otwartych Szkoły. 

Z uwagi na kompleksową renowację budynków naszego Centrum, która rozpocznie się wiosną, już teraz zdecydowaliśmy się zaprosić przyszłych absolwentów gimnazjów do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną

Po powitaniu gości przez Dyrektora Kazimierza Czernickiego uczniowie zaprezentowali humorystyczne scenki i skecze, wspaniale i z dystansem wykonane przez naszych utalentowanych aktorów oraz wspólnie odśpiewali kolędy przy akompaniamencie naszych rodzimych gitarzystów. Następnie grupy gimnazjalistów pod opieką uczniów i uczennic naszej szkoły mogły zapoznać się z szeroką ofertą zawodów proponowanych w naszym PCKZiU.

Poniższe zdjęcia są nie tylko foto-relacją z tego wydarzenia ale również ukazują specyfikę zajęć w ramach kształcenia zawodowego oraz ich efekty.

Zapraszam do galerii zdjęć i filmu:

link do filmu:https://youtu.be/Nd_MBht-IiA

oraz relacji telewizji TTM:http://www.telewizjattm.pl/dzien/2016-12-20/41006-nowi-uczniowie-poszukiwani.html?play=on

Tekst:

Dariusz Knitter

Zdjęcia:
Dariusz Knitter, Piotr Widerski, Angelika Jeka, Klaudia Lilla, Klaudia Galewska, Nikola Niebrzydowska, Nikola Klawikowska, Roksana Wittbrodt.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo