W dniu 27 października 2016 roku odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli właściciele oraz przedstawiciele firm współpracujących z naszą Szkołą w zakresie szkolenia zawodowego naszych uczniów. Tematem tego spotkania było pogłębienie współpracy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z zakładami reprezentującymi następujące branże:

- branża handlowa,

- branża mechaniczno – logistyczna,

- branża turystyczno – gastronomiczna,

- branża opiekuńczo - medyczna.

Dyrektor szkoły Pan Jarosław Lis przedstawił perspektywy nauki zawodu w naszej Szkole w najbliższym czasie oraz omówił programy, które pozwolą w przyszłości wzbogacić zaplecze dydaktyczne i wyposażenie pracowni. Następnie uczestnicy spotkania mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez uczniów PCKZiU w Pucku. Przy kawie i ciastach własnego wypieku goście oraz nauczyciele z naszej Szkoły dyskutowali o dalszej współpracy.

Tekst i zdjęcia:

Piotr Widerski

 ankieta1 752x440 658x385

konkurs

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo