KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1972953
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
666
1333
5430
25775
41279
1972953

Palety w logistyce – 55 lat tradycji. Spotkanie młodych logistyków z przedstawicielem PKN EPAL – wykład o najpopularniejszych nośnikach logistycznych.

24 października 2016 r. odbył się w naszej Szkole wykład dotyczący palet EPAL, który poprowadził Pan Paweł Wojciechowski – Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Polskiego Komitetu Narodowego EPAL. PKN EPAL powstał w 1999 roku i jest członkiem międzynarodowej organizacji European Pallet Associaeon EPAL. W swoich szeregach skupia producentów palet EPAL a także firmy zajmujące się naprawą certyfikowanych palet. W celu zagwarantowania najwyższej jakości wyrobów i usług, EPAL współpracuje z niezależną organizacją audytorską Bureau Veritas a także z szeregiem organizacji logistycznych, jak i z kluczowymi użytkownikami palet.

Wykład przybliżył naszym uczniom podstawowe zagadnienia związane z paletami oraz ich gospodarką. Tematyka obejmowała historię pojawienia się pierwszych palet, ich podziałem i wykorzystaniem, identyfikacją, fałszerstwami, obrotem palet certyfikowanych i ich przyszłością.

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo