W październiku br. Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Lis w imieniu Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Pucku podpisał listy intencyjne o współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz firma szkoleniową LeanQ Team Sp. z o.o.

Wcześniej, w kwietniu br. została nawiązana współpraca z Wyższa Szkołą Logistyki w Poznaniu.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach współpracy z naszą Szkołą:

  1. zapewni bibliotece szkolnej publikacje naukowe Uczelni – Zeszyty Naukowe, monografie, podręczniki;
  2. zorganizuje wykłady gościnne oraz zajęcia warsztatowe dla uczniów szkoły;
  3. zapewni kadrze pedagogicznej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku bezpłatne uczestnictwo w konferencjach naukowych organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu;
  4. zapewni uczestnictwo uczniom w „drzwiach otwartych" organizowanych przez Uczelnię;
  5. zapewni uczniom, chcącym studiować w MWSLiT, 50% zniżki przy opłacie wpisowego.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu od wielu lat współpracuje ze szkołami, które kształcą uczniów w zawodzie technik logistyk, technik spedytor

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu współpracuje z większością polskich szkół średnich i policealnych kształcących w zawodach technik logistyk i technik spedytor. Jako patron jakości kształcenia logistycznego, pomaga w realizacji procesu edukacyjnego poprzez trwałą, obustronną wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy WSL a nauczycielami i dyrekcjami szkół.

LeanQ Team Sp. z o.o. jest firmą specjalizujacą się w szkoleniach i wdrożeniach, która od kilkunastu lat, jako jedna z pierwszych w Polsce, wspiera firmy produkcyjne, logistyczne i usługowe w ich dążeniu do doskonałości operacyjnej.

W ramach współpracy specjaliści z zakresu Lean Management szkolą nauczycieli z zakresu logistycznego zarządzania produkcją, a także raz w roku przeprowadzą z uczniami grę symulacyjną. Firma LeanQ Team przekazała również Szkole licencje pozwalające na przeprowadzenie w PCKZiU gier symulacyjnych przygotowanych przez specjalistów z branży Lean Management.

Współpraca Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Pucku z MWSLiT we Wrocławiu, WSL w Poznaniu oraz LeanQ Team Sp. z o.o. będzie służyć poprawie jakości kształcenia i poszerzaniu wśród uczniów PCKZiU świadomości uzyskania atrakcyjnego wykształcenia, które otwiera drogę do satysfakcjonującej i gospodarczo istotnej pracy zawodowej.

 ankieta1 752x440 658x385

konkurs

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo