W czwartek 13 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Powiatu Puckiego Jarosław Białk, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Promocji Iwona Domachowska oraz nasz lokalny "minister oświaty" Romuald Głuszko a także przedstawiciele Rady Rodziców i Rady Słuchaczy.

link do filmu:https://www.youtube.com/watch?v=Rxi1Pw_3iFM

Część oficjalną  uroczystości, w asyście pocztu sztandarowego rozpoczął Dyrektor Jarosław Lis, składając życzenia i dziękując wszystkim zaangażowanym pracownikom oraz uczniom i ich rodzicom za wysiłek włożony w doskonalenie jakości i warunków edukacji. Następnie Starosta wręczył Dyrektorowi List Gratulacyjny a trójce nauczycieli Nagrody Starosty. Z kolei Dyrektor wręczył Nagrody Dyrektora zarówno nauczycielom jak i też pracownikom administracji i obsługi.

Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów pod kierunkiem Pań: Moniki Wołoszyk i Doroty Pawłowskiej oraz wsparciu pozostałych nauczycieli języków obcych.  Humor na wysokim poziomie połączony z wdziękiem i talentem aktorsko-wokalnym młodzieży i zabawnymi scenkami z życia szkoły sprawił, że zgromadzeni na sali widzowie nieraz wybuchali gromkim śmiechem i nagradzali występujących gromkimi brawami.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu i oprawie tej uroczystości, czuwali nad jej sprawnym przebiegiem, odpowiednim nagłośnieniem oraz fotograficzną i filmową dokumentacją.

Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia wszystkim pracownikom sektora edukacji. 

 

Tekst i zdjęcia:

Dariusz Knitter

 

 ankieta1 752x440 658x385

konkurs

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo