KwalifikacyjneKursyZawodowe

Kursy zawodowe

Licznik odwiedzin

1934331
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
395
1103
2501
28432
35941
1934331

W czwartek 17.03.2016 w puckim ratuszu odbyła się konferencja „Rola pracodawców w szkolnictwie zawodowym w Powiecie Puckim”, której gospodarzem było Starostwo Powiatowe w Pucku.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. : Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego - Adam Krawiec, Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Gdańsku - Jan Główczewski, samorządowcy, pracodawcy, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, doradcy zawodowi, pedagodzy szkolni, kierownicy szkolenia praktycznego.

Catering na konferencję przygotowali uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych pod opieką Pani Katarzyny Wesserling. Ponadto młodzież PCKZiU aktywnie włączyła się w przygotowanie sali konferencyjnej w ratuszu i obsługę gości.
W menu zaproponowano: krem z brokułów, kibiny z mięsem wołowym, boeuf Stroganof, polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym oraz pieczone ziemniaki.
Nie zabrakło również pysznych ciast, gorącej kawy i herbaty.
Uczestnicy konferencji z apetytem degustowali przygotowane potrawy, a zebrane komentarze utwierdziły nas w przekonaniu, że młodzież stanęła na wysokości zadania.

Grażyna Czernicka
Ewa Kowalska

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo