91970 file12 lutego - dzięki porozumieniu o współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, przyjechał do naszej szkoły na gościnny wykład pan Zygmunt Zmuda-Trzebiatowki. Słuchaczami byli uczniowie z ITŻ, II TE, III TE/TM i IV TE/TM.

Tytuły prezentacji:

  • "Jak chronić się przed manipulacjami i wywieraniem wpływu"
  • "Jak się skutecznie prezentować, by wygrać każde spotkanie"

Tematyka spotkania bardzo ciekawa, przedstawiona w prosty sposób, w lekkiej, często humorystycznej formie. Po raz pierwszy zaprosiliśmy do nas wykładowcę z uczelni wyższej i mamy nadzieję, że to stanie się naszą nową tradycją.

Ewa Zagórska-Wszałek

Informacja o wykładowcy

Radny Miasta Gdynia od 1998 roku, przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Rodziny w Radzie Miasta. Pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni ds. Komunikacji Rowerowej. Urodzony w 1974 r. Absolwent SP 31, VI LO, a następnie Wydziału Prawa i Administracji UG, ukończył także studia podyplomowe "Szkoła Mówców". Prawnik, marketingowiec, szkoleniowiec, wykładowca na studiach podyplomowych, organizator imprez plenerowych.
Pracuje w gdyńskiej firmie Morizon S.A jako dyrektor ds. sprzedaży. Czynny instruktor Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, od wielu lat działa w Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", wspierającym Polaków na Kresach, Honorowy Dawca Krwi. W 2002 roku z gdyńską flagą zdobył Mont Blanc.

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo