W ten magiczny czas....

koldowanie

Już tradycją naszej szkoły stało się wspólne kolędowanie naszych uczniów z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w PUCKU i Domu Seniora HILARIS.

18 grudnia 2015 roku uczennice klasy IITE ,uczeń klasy I b wraz z Dyrektorem szkoły p.Jarosławem Lis i koordynatorkami projektu p.Joanną Renusz i p. Kariną Mazurek- Błażejewską udały sie do placówek,aby umilić podopiecznym przedświąteczny czas.

Młodzież przedstawiła przygotowany program słowno - muzyczny,który skłaniał wszystkich do zadumy,radości oraz wspólnego kolędowania.Na zakończenie uczniowie PCKZiU obdarowali pensjonariuszy smacznymi piernikami , które przygotowali pod okiem swoich MISTRZYŃ P. Anny Zwierskiej-Dampc,P.Ewy Kowalskiej, P.Barbary Budzisz.Wręczyli pięknie wykonane stroiki świąteczne i kartki z życzeniami,które powstały pod kierunkiem P.Anny Nowak.

Na zakończenie wizyty młodzież została zaproszona na wspólny, słodki poczęstunek. Były wspomnienia,oglądanie zdjęć,łzy wzruszenia i radości oraz nadzieja,że za rok znowu się spotkamy, by wspólnie zaśpiewać"Bóg się rodzi....."

Tekst:

Karina Mazurek Błażejewska, Joanna Renusz

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo