logo wsbNasza szkoła w dniu 1.10.2015 podpisała porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Bankową – zaprosimy wykładowców z WSB do naszej szkoły oraz będziemy uczestniczyć w warsztatach i wykładach na terenie Uczelni w Gdyni i Gdańsku.

Inicjator porozumienia
Ewa Zagórska-Wszałek
nauczyciel rachunkowości

O Uczelni

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku jest jedną z najstarszych niepaństwowych uczelni na Pomorzu. Cieszy się uznaniem zarówno studentów i absolwentów, jak i pracodawców oraz praktyków biznesu. Założycielem Uczelni jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. WSB w Gdańsku należy do największego w Polsce holdingu edukacyjnego, który skupia aż 10 uczelni wyższych.

Oferta

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku oferuje studia wyższe I i II stopnia (licencjackie, inżynierskie i magisterskie) oraz studia podyplomowe. Naukę podjąć można również na prestiżowych magisterskich studiach menedżerskich (MBA), których program realizowany jest we współpracy z University of Northampton.

Prestiżowe akredytacje

Wszystkie kierunki studiów w Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku uzyskały pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej (niezależnej instytucji, która ocenia standardy edukacyjne polskich uczelni). Szkoła otrzymała także akceptację Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych dla studiów I i II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość.

ankieta

 ankieta absolwenci

Erasmus+ PO WER

Erasmus dla logistyków i informatyków

MicrosoftImagine

Office 365 logo

Szkoły Puck Technikum Informatyczne NetAcad partner logo

bip logo pomn1 grad

Media o nas

media

Partnerzy szkoły

Powiat Pucki. Herb

logo wsb pion

PR

logo Ateneum

logo wsaib

logossw

Ciekawe strony

cke logo